Sławomir Peszko kontra Lexy Chaplin na Clout MMA? Jest odpowiedź piłkarza

i

Autor: screen z Instagram/cloutmma Sławomir Peszko kontra Lexy Chaplin na Clout MMA? Jest odpowiedź piłkarza

Sławomir Peszko kontra Lexy Chaplin na Clout MMA? Jest odpowiedź piłkarza

2023-06-15 10:46

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza gala Clout MMA. Jej ambasadorami zostali - znana i lubiana influencerka Lexy Chaplin i były piłkarz Reprezentacji Polski Sławomir Peszko. W związku z tym wiele osób zastanawia się, czy piłkarz pojawi się w klatce z Lexy? Mamy odpowiedź!

Clout MMA, czyli federacja Sławomira Peszko i Lexy Chaplin zaczyna pisać swoją historię. Pierwsza gala odbędzie się jeszcze w te wakacje, a dokładnie 5 sierpnia 2023 roku. Organizatorzy powoli ujawniają szczegóły zbliżającej się gali, a internauci zaczynają mieć coraz więcej pytań. Jednym z nich jest to czy Lexy Chaplin i Sławomir Peszko wejdą do oktagonu lub czy przynajmniej zrobią sparing.

ZOBACZ TAKŻE: Clout MMA - KRS, DATA, BILETY, ZAWODNICY. Co wiemy o federacji Peszko i Lexy Chaplin?

Sławomir Peszko pójdzie na sparing MMA z Lexy Chaplin? Co były reprezentant Polski wozi w bagażniku swojego auta? Odpowiedzi na te pytania poznacie w najnowszym wideo organizacji Clout MMA. Making of zabiera kibiców za kulisy powstania nowej freak-fightowej siły na rynku. Czołowa polska influencerka i ambasadorka CLOUT MMA Lexy Chaplin próbowała swoich sił w żonglerce, podbijając piłkę kilka razy. - To był mój pierwszy raz – śmiała się, wychodząc po chwili z arcyciekawą propozycją! Chętnie zrobiłabym z Tobą kiedyś sparing – rzuciła do Peszko Lexy Chaplin. Nie biję kobiet! Nawet w sparingu - uciął temat były reprezentant Polski. Serio, możemy kiedyś spróbować - namawiała go dalej.

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Sławomir Peszko pokazał za to, co wozi w bagażniku swojego auta. Tego nie będziecie się spodziewali. Zobaczcie making of i przekonajcie się sami!

Sonda
Czy CLOUT MMA podbije scenę freak-fightów w Polsce?