Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Paweł Wąsek

i

Autor: AKPA

PUCHAR ŚWIATA

Skoki narciarskie na żywo 25 listopada. O której oglądać Puchar Świata w Ruce?

2023-11-25 10:52

Pierwsze w tym sezonie skoki narciarskie rozpoczynają się już w sobotę 25 listopada. Tego dnia skoczkowie rozpoczną zmagania w fińskiej Ruce o punkty w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Gdzie i o której godzinie oglądać skoki narciarskie 25,11.2023? Odpowiadamy.

Skoki narciarskie 25 listopada - gdzie oglądać i o której godzinie? Na rozpoczęcie sezonu czekał każdy fan skoków narciarskich! Pierwszy konkurs zostanie rozegrany już w sobotę 25.11.2023 roku, a miejscem rywalizacji będzie fińska Ruka. To właśnie tego dnia rozpocznie się nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich, który potrwa dokładnie do 24 marca 2024 roku, a jego zakończenie odbędzie się w Planicy. Czy tym razem poszczęści się biało-czerwonym na Rukatunturi? Skoki w Ruce nigdy nie były zbyt szczęśliwe dla Polaków, ponieważ żaden z naszych skoczków nie zajął pierwszego miejsca. Jedynie na drugim miejscu trzy razy uplasował się Adam Małysz, a raz na srebro zasłużył Piotr Żyła, a także Kamil Stoch. Nie można również zapomnieć o brązie, które powędrowało raz w ręce Piotra Żyły, a raz w ręce Kamila Stocha. Najwięcej zwycięstw w Ruce (po trzy) mają na swoim koncie Simon Ammann i Ryoyu Kobayashi

Ulubione piosenki skoczków narciarskich [Stoch, Żyła, Kubacki] | ESKA XD - Ale to już było! #62

Skoki narciarskie sobota 25.11 - GODZINA, TRANSMISJA tv i oline

Godzina i transmisja skoków narciarskich w sobotę 25 listopada ciekawi wiele osób. O której godzinie zaczyna się konkurs Pucharu Świata 25.11.2023? Data i godzina jest już znana. Najpierw w piątek odbędą się kwalifikacje, które o godzinie 16:00 pokaże telewizja Eurosport. Z kolei sobotni konkurs Pucharu Świata dostępny będzie na żywo nie tylko w Eurosporcie, ale także na antenie TVN. Skoki narciarskie 25 listopada rozpoczynają się o godzinie 16:15, natomiast chwilę wcześniej będzie można obejrzeć studio.

ZOBACZ TAKŻE: Skoki narciarskie 2023/24 - terminarz. Kiedy rusza sezon i gdzie oglądać w tv i online?

Puchar Świata w skokach narciarskich można obejrzeć także online. Stream na żywo będzie dostępny na stronie i w aplikacji Player.pl (najpierw należy jednak wykupić pakiet), a także na stronie Pilot WP. Do Finlandii poleciał pięcioosobowy skład zawodników - Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Paweł Wąsek i Aleksander Zniszczoł.

QUIZ wiedzy o Adamie Małyszu. Pamiętasz największe sukcesy "Orła z Wisły"?

Pytanie 1 z 15
Ile razy Adam Małysz sięgał po "Kryształową Kulę"?