Robert Kubica ma żonę i dzieci? Oto cała prawda o jego życiu prywatnym! W końcu

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Robert Kubica ma żonę i dzieci? Oto cała prawda o jego życiu prywatnym! W końcu

UJAWNIŁ SWÓJ SEKRET

Robert Kubica ma żonę i dzieci? Oto cała prawda o jego życiu prywatnym! W końcu

2023-11-08 12:11

Życie prywatne Roberta Kubicy do tej pory to nieodgadniona przez kibiców kwestia. Fani najlepszego kierowcy wyścigowego w Polsce od lat zastanawiali się i w zasadzie wciąż zadają pytania, w temacie żony, a nawet posiadania dzieci. Wszystko stało się jasne. Jak się okazuje jego ostatni sukces, czyli zdobycie mistrzostwa w serii WEC kategorii LMP2 w barwach Orlen Team WRT, mógł świętować w towarzystwie ukochanej. Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Czy Robert Kubica ma żonę i dzieci?

Czy Robert Kubica ma żonę i dzieci? W zasadzie już od kilkunastu lat dużą popularnością cieszą się pytania o życie prywatne jedynego Polaka w Formule 1. Sporo mówiło się o jego wieloletnim związku z Edytą. Kierowca miał nawet wsunąć na palec tej kobiety zaręczynowy pierścionek, jednak ostatecznie ich drogi się rozdzieliły. Po tragicznym wypadku w rajdzie Ronde di Andora rozpoczął długą walkę o powrót do sprawności. Wcześniej jednak, to lekarze stoczyli walkę o jego życie tamując krwotok i składając ręce w uszkodzonej ręce oraz nodze. W sumie stwierdzono u niego 27 skomplikowanych złamań. Najbardziej ucierpiała prawa ręka i choć lekarze ją odratowali przed amputacją uważali, że kierowca nigdy nie będzie mógł podnieść nawet łyżeczki. Tymczasem Robert Kubica po latach walki, rehabilitacji i nadziei powrócił do ścigania w najwyższej klasie motosportu. Choć jego bolid pozostawiał sporo do życzenia, to ostatecznie wielokrotnie pokazywał świetną dyspozycję. Niedawno natomiast został mistrzem świata w długodystansowych mistrzostwach świata w klasie LMP2. Jednocześnie wciąż liczy na to, że dostanie angaż jako pełnoprawny kierowca wyścigowy F1.

Tragiczny koniec Michaela Schumachera. Rodzina wykonała desperacki krok

Robert Kubica wciąż myśli o F1

Czy Robert Kubica ma żonę i dzieci?

Robert Kubica przez wiele lat skupiał się na powrocie do zdrowia, a później na powrocie do czołówki najlepszych kierowców świata. Nie miał czasu na związki, miłości i był w pełni skoncentrowany na sobie. Dopiero jakiś czas temu poznaliśmy prawdę o jego aktualnym życiu miłosnym, a nawet plany powiększenia rodziny. Kubica w rozmowie z dziennikarką Radia Zet przyznał, że od dłuższego czasu jest w związku z inną kobietą, nie Edytą. Zdradził też, czy stanął już na ślubnym kobiercu i czy ma już dzieci: "Ja żony nie widziałem ani swojej, ani swoich dzieci. Myślę jednak, że kiedyś się to stanie. Chciałbym, jeśli miałbym dzieci swoje, móc im dedykować czas. Teraz jednak nie mam tego czasu i nie mógłbym go w taki sposób poświęcić".

Wiadomo też, że Robert Kubica ma narzeczoną, której imienia nie chciał zdradzić. O planach założenia rodziny mówił też w rozmowie ze sport.pl. Jedyny Polak, który ścigał się w Formule 1 i wciąż o tym myśli przyznał, że jeśli będzie miał 12-letnie dziecko, to na pewno nie będzie mu mówić, żeby napisał sobie na Instagramie "future F1 driver". Zapewnił jednocześnie, że nie poruszy ze swoim potomkiem kwestii budżetowych: "Nie będę z nim rozmawiał o pieniądzach, jakie są potrzebne na starty i nie będę mówił przy nim do sponsorów i dziennikarzy, że to jest nowy Kubica. Według mnie tak się nie powinno robić", uciął temat.

Robert Kubica bardzo dba o swoje życie prywatne i w mediach społecznościowych możecie zobaczyć wyłącznie zdjęcia związane z motosportem lub kolarstwem, które uwielbia.

Listen on Spreaker. Źródło: Robert Kubica ma żonę i dzieci? Oto cała prawda o jego życiu prywatnym! W końcu