Ewa Piątkowska Prime MMA 5

i

Autor: screen z Instagram/ewa.piatkowska Ewa Piątkowska Prime MMA 5

SPORT

Prime MMA 5 za darmo. Free stream na Prime Show MMA 5

2023-07-01 21:07

Fani zawodników i federacji Prime MMA szukają w sieci darmowego streama. Wszystko po to, by bezpłatnie obejrzeć piątą galę, podczas której w oktagonie pojawią się między innymi Jacek Murański, Kasjusz Życiński, Jaś Kapela czy też Ewa Brodnicka. Sprawdźcie gdzie szukać darmowej transmisji Prime Show MMA 5.

Darmowy stream Prime MMA 5 poszukiwany jest przez wiele osób. Gdzie szukać bezpłatnej transmisji? Czy jest dostępny free stream Prime MMA 5? Odpowiadamy! W sobotę 1 lipca 2023 roku w Hali Orbita we Wrocławiu odbędzie się piąta edycja sportowej gali, której włodarzem jest Kasjusz 'Don Kajo' Życiński. Karta walk Prime MMA 5 jest już znana, dlatego widzowie spodziewają się emocjonujących walk. W oktagonie zmierzą się ze sobą w walce wieczoru Kasjusz Życiński Dominik Zadora. W karcie głównej zapisały się natomiast walki mężczyzn, a także jedna walka mieszana. Twarzą w twarz staną ze sobą Adrian "Puszbarbie" Salwa i Ewa Piątkowska.

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Prime MMA 5 darmowy stream

Gdzie szukać bezpłatnej transmisji Prime MMA 5? Darmowy stream nie jest dostępny. Galę Prime MMA 5 można obejrzeć wyłącznie po zakupie PPV. W tym celu wystarczy zakupić jeden z dostępnych dwóch wariantów na stronie primemma.tv po zalogowaniu się. Koszt PPV Basic to 34,99 zł, natomiast wersja Premium kosztuje 39,99 zł. Jeśli chcemy obejrzeć Prime MMA 5 za darmo, mamy taką możliwość na YouTube federacji, gdzie będą udostępnione za free pierwsze dwie walki.

Sonda
Kto wygra walkę Jóźwiak - Murański na PRIME MMA 5?
Listen on Spreaker.