Reprezentacja Polski w siatkówce

i

Autor: AKPA

SIATKÓWKA

Polska - Serbia gdzie oglądać mecz 12.09.2023: TRANSMISJA TV i online

2023-09-12 15:48

Reprezentacja Polski w siatkówce jest w ćwierćfinale mistrzostw Europy i nie ma łatwego zadania. Przed nimi rywalizacja z Serbami, którą rozegrają już we wtorek 12 września 2023 roku. Gdzie i o której oglądać mecz Polska - Serbia? Transmisja na żywo będzie dostępna nie tylko w TV, ale także online. Sprawdźcie szczegóły.

Kiedy jest mecz Polska - Serbia? To zastanawia wiele osób, które uwielbiają śledzić sukcesy naszej reprezentacji. Polscy siatkarze mają powody do dumy. Bez problemu przebrnęli przez fazę grupową mistrzostw Europy, a rozgrywając pięć spotkań stracili tylko jeden set. W 1/8 finału Polacy zmierzyli się z Reprezentacją Belgii i choć początkowo mecz układał się po ich myśli, to później napotkali trudności. Ostatecznie Polska zwyciężyła 3:1 i tym samym awansowała do ćwierćfinału. Teraz czeka ich kolejne wyzwanie. Zgrana drużyna Nikoli Grbicia zmierzy się z Serbami we wtorek 12 września. Zwycięzca tego meczu awansuje do półfinału, gdzie znaleźli się Słoweńcy, którzy w ćwierćfinale pokonali Ukraińców 3:1.

WAGS cała prawda o kobietach piłkarzy - Jessica Ziółek

Polska - Serbia gdzie oglądać 12.09.2023

Gdzie i o której oglądać na żywo dzisiejszy mecz siatkówki? Spotkanie Polska - Serbia w ćwierćfinale mistrzostw Europy zostanie wyemitowane na żywo we wtorek 12 września o godzinie 18:00. Transmisję będzie można obejrzeć w TVP Sport oraz Polsat Sport. Jeśli jednak chcecie obejrzeć dzisiejszy mecz online, stream będzie dostępny będzie na stronie tvpsport.pl, aplikacji mobilnej TVP Sport oraz Polsat Box Go - po wykupieniu pakietu. Dzisiejszy mecz Polska - Serbia skomentują dla Państwa Jacek Laskowski i Radosław Panas.

Reprezentacja Polski siatkarzy - skład na Mistrzostwa Europy

Skład Reprezentacji Polski siatkarzy na mistrzostwa Europy 2023 przedstawia się następująco:

  • Atakujący: Bartosz Kurek, Łukasz Kaczmarek
  • Rozgrywający: Marcin Janusz, Grzegorz Łomacz
  • Przyjmujący: Wilfredo Leon, Aleksander Śliwka, Tomasz Fornal, Kamil Semeniuk, Bartosz Bednorz
  • Środkowi: Norbert Huber, Jakub Kochanowski, Karol Kłos
  • Libero: Paweł Zatorski, Jakub Popiwczak
Sonda
Kto wygra mecz Polska - Serbia?