GWIAZDY

Polskie WAGS czyli ukochane piłkarzy. To one kibicują im na trybunach!

2024-06-26 10:10

Żony i dziewczyny piłkarzy olśniewają urodą. To one kibicują swoim ukochanym na trybunach i są ich ogromnym wsparciem. Jedną z najpopularniejszych par wśród piłkarzy jest Robert Lewandowski i jego żona Anna. Jednak nie tylko oni świecą na ściankach. Zobaczcie w naszej galerii najpiękniejsze polskie WAGS.

Najpiękniejsze polskie WAGS - to one zachwycają wszystkich kibicując swoim ukochanym na stadionowych trybunach. Olśniewają urodą, fryzurami, stylizacjami i figurami prawdziwych modelek! Większość z nich rozwija swoją karierę w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy zobaczyć urywki z życia prywatnego kadry piłkarskiej. Jedną z najpopularniejszych żon polskich piłkarzy, bez żadnego ale jest Anna Lewandowska. Tuż za nią jest Marina Łuczenko-Szczęsna, która nie tylko zachwyca urodą, ale także talentem muzycznym. W naszej galerii, która znajduje się powyżej, znajdziecie najpiękniejsze żony i partnerki polskich piłkarzy. Ciężko oderwać od nich wzrok!

ZOBACZ TAKŻE: MaRina i Wojciech Szczęsny będą mieć własne reality-show jak Doda?! Padła propozycja!

Jessica Ziółek napisała książkę o życiu polskich WAGS

6 września nakładem Wydawnictwa Harde ukazała się książka dobrze znanej z rubryk plotkarskich dziewczyny zawodnika największych klubów na świecie. Mowa o Jessice Ziółek, byłej narzeczonej Arkadiusza Milika, która w publikacji "WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy", pokazała kulisy związku z popularnym piłkarzem.

Każda chciałaby być z NIM. Wszystkie marzą, by być jak ONA. Szczupła, wysportowana, piękna, zadbana. Z kartą kredytową bez limitu. Z najdroższą torebką, w najbardziej ekskluzywnych ubraniach, z wyrzeźbionym brzuchem, tysiącami followersów w sieci i... wielkim lękiem. W każdej chwili ta śliczna bajka może zmienić się w horror. WAGs – wifes and girlfriends – żony i dziewczyny piłkarzy. Ich mężczyźni są dla fanów piłki bogami. One na co dzień żyją z tymi bóstwami. A ich życie to też gra, choć nie toczy się na boisku. Albo umiesz przestrzegać zasad, albo dostajesz czerwoną kartkę. I już zawsze będziesz gorsza. Dlatego zaraz po porodzie ruszysz na siłownię, żeby znowu mieć idealną figurę. I nikomu się nie poskarżysz, kiedy on prześpi się z inną. Byle cię dla niej nie zostawił.

Książkę "WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy", którą napisała Jessica Ziółek można zamówić na stronie vivelo.pl.

Listen to "WAGs. Cała prawda o kobietach piłkarzy" on Spreaker.

Jessica Ziółek - kim jest?

Jessica Ziółek to influencerka i projektantka mody. Studiowała dziennikarstwo, jednak finalnie postawiła na psychologię. Biegle włada włoskim. Jako WAG mieszkała w Holandii, Niemczech i przez 12 lat we Włoszech. Kocha sport i programy modowe, jest pasjonatką zwiedzania nowych miejsc oraz poznawania innych kultur. Optymistka, która nazywa swoje życie podróżą. Przez lata obserwowała, co to znaczy być partnerką uwielbianego przez kibiców piłki nożnej sportowca. I temu poświęciła swoją debiutancką książkę "WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy". Wciąż odkrywa, kim jest naprawdę - wymyśloną przez media postacią czy dziewczyną, która dzięki wiedzy i doświadczeniu może odmienić życie wielu młodych kobiet.