O której zaczyna się High League 6? Kto walczy pierwszy i o której godzinie?

i

Autor: instagram.com/@highleague_official O której zaczyna się High League 6? Kto walczy pierwszy i o której godzinie?

O której zaczyna się High League 6? Kto walczy pierwszy i o której godzinie?

2023-03-18 19:55

W środę 18 marca odbędzie się pierwsza w 2023 roku gala HIGH League. W sumie będzie to już szósta edycja wydarzenia, a na wszystkich czeka gorąca karta walk. W oktagonie odbędą się starcia, których wynik może okazać się zaskoczeniem. O której godzinie oglądać High League 6? Kto walczy pierwszy, a kto ostatni?

Godzina High League 6 ciekawi wiele osób. O której rozpoczyna się gala 18 marca? Kto walczy pierwszy i o której godzinie wchodzi do oktagonu? Znana federacja fight-freakowa Malika Montany, po raz kolejny przyszykowała dla swoich widzów moc atrakcji i wrażeń. Zapewnią je gorące starcia zawodników w oktagonie, które będą rozgrywać się tym razem w katowickim Spodku. Karta walk High League 6 liczy aż dziewięć pojedynków, podczas których zawodnicy wyjaśnią swoje konflikty i pokażą efekty swojej pracy. O której godzinie zaczyna się High League 6? O której rozpoczyna się pierwsza walka, jaką jest Mateusz Haribo Gąsiewski vs Roger Salla? Te zestawienie obejrzycie na YouTube za darmo!

ZOBACZ TAKŻE: Jakie wykształcenie ma Marcin Najman? Będziecie w szoku!

Dzień Wiosny na wesoło - czy Polakom przeszkadza zmiana czasu? #EwelinaPyta

Godzina High League 6

O której zaczyna się High League 6? Godzina gali jest znana od dawna! High League 6 rozpocznie się w sobotę 18 marca już o godzinie 20:00. Pierwszej walki należy spodziewać się jednak kilka minut po rozpoczęciu wydarzenia, ponieważ z pewnością organizatorzy przyszykowali dla widzów atrakcje.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ludwiczek zasłynął z wywiadów dla kanału Top Top News. Kim jest Kacper Bociański?

High League 6 - kto walczy pierwszy, a kto ostatni

Kto walczy pierwszy, a kto ostatni? O której zakończy się High League 6? W karcie walk pierwszy pojedynek to Mateusz Haribo Gąsiewski i Roger Salla. Jako ostatni w MAIN EVENCIE wejdą do oktagonu Jarosław pasha Jarząbkowski i Marcin Dubiel. Nie wiemy dokładnie o której godzinie zakończy się High League 6. Z pewnością będzie to około północy, jednak wszystko zależy od długości rund na gali High League 2023.

ZOBACZ TAKŻE: HIGH League 6 - kolejność walk. Kto walczy pierwszy, a kto ostatni 18.03.2023?

Listen on Spreaker.
Sonda
High League 6 - która walka jest najciekawsza?