Mateusz Murański

i

Autor: AKPA Mateusz Murański

Kiedy jest pogrzeb Mateusza Murańskiego? Data ostatniego pożegnania młodego Murana

2023-03-17 11:22

Śmierć Mateusza Murańskiego znanego z serialu Lombard. Życie pod zastaw i z freakowych federacji MMA, wstrząsnęła całą Polską. Są już znane wstępne wyniki sekcji zwłok, dlatego internauci poszukują informacji na temat jego pochówku. Kiedy jest pogrzeb Mateusza Murańskiego? Sprawdźcie szczegóły.

Śmierć Mateusza Murańskiego, który miał przed sobą całe życie, wstrząsnęła całą Polską. To co wydarzyło się w Gdyni w mieszkaniu 29-latka, na zawsze zostanie w myślach internautów, którzy od ogłoszenia tragicznych wieści 8 lutego, śledzą wszystkie informacje na ten temat. Najbardziej zastanawia ich to, dlaczego i na co zmarł Mateusz Murański. W dniu, gdy media obiegły informacje, że nie żyje Mateusz Murański, dowiedzieliśmy się, że jego ciało zostało znalezione w prywatnym mieszkaniu celebryty na pomorzu. Dodatkowo prokuratura odrzuciła udział osób trzecich, a teraz poznaliśmy wstępne przyczyny zgonu 29-letniego Mateusza Murańskiego, którą ustalili śledczy.

ZOBACZ TAKŻE: Śmierć Mateusza Murańskiego odbije się na freak-fightowych galach? Internauci mocno komentują

Mateusz Murański nie żyje.

Przyczyna śmierci Mateusza Murańskiego

Na co zmarł Mateusz Murański? Wstępna przyczyna śmierci Mateusza Murańskiego jest już znana. Jak poinformował serwis internetowy Super Express, śmierć mężczyzny nastąpiła najprawdopodobniej około 5 lub 6:00 rano. Lekarze po pierwszych badaniach stwierdzili obrzęk płuc i podniesioną temperaturę ciała na skutek zatrucia lekami lub środkami odurzającymi. Dodatkowo zostaną prowadzone badania toksykologii, jednak ich wyników możemy spodziewać się dopiero za kilka tygodni.

Smutna scena pod domem Mateusza Murańskiego. Rodzice zmarłego 29-latka byli na miejscu

Mateusz Murański - kiedy pogrzeb? [DATA]

Pogrzeb Mateusza Murańskiego interesuje wiele osób, które przejęły się tym co się stało w środę 8 lutego. Gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie aktora i zawodnika MMA? Data pogrzebu Mateusza Murańskiego nie jest jeszcze znana. Gdy tylko dowiemy się, kiedy i gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie 29-latka, od razu zaktualizujemy dla Was ten artykuł. 

[AKTUALIZACJA 20.02.2023]

Od śmierci Mateusza Murańskiego, jego rodzina cały czas milczy, by najprawdopodobniej uniknąć medialnego rozgłosu. Nieoficjalnie pojawiły się jednak w sieci informacje, że ostatnie pożegnanie "młodego Murana" ma mieć miejsce w pierwszych trzech dniach tego tygodnia, czyli 20, 21 lub 22 lutego 2023 roku. Informacje te nie zostały jednak potwierdzone przez rodzinę, ani bliskich zmarłego, więc na ten moment nie jesteśmy pewni, czy właśnie w tych dniach odbędzie się pogrzeb Mateusza Murańskiego.

[AKTUALIZACJA 17.03.2023]

Data pogrzebu Mateusza Murańskiego, wciąż nie została podana do informacji publicznej. Jednak ojciec "młodego Murana" - Jacek Murański jakiś czas temu w rozmowie z serwisem Salon24 powiedział, że pożegnanie jego syna nie będzie pogrzebem, lecz ceremonią. Wyznał, że jego syn był radosnym człowiekiem i na pewno nie chciałby smutku podczas pożegnania.

ZOBACZ TAKŻE: Mama Mateusza Murańskiego oskarża ratowniczkę o zniesławienie syna. Prokuratura prowadzi postępowanie

Listen on Spreaker.