Dominik Pudzianowski

i

Autor: screen z YT/Lexy Chaplin

CLOUT MMA

Najstarszy brat Mariusza Pudzianowskiego na gali Clout MMA. Wiemy kto jest jego rywalem

2023-07-13 9:53

Wszyscy wiedzą, że popularny strongman Pudzian ma młodszego brata Krystiana, który wykonuje muzykę disco polo. Teraz okazało się, że wiele osób nie miało świadomości, że w rodzinie Pudzianowskich jest jeszcze jeden brat - Dominik. Niebawem zobaczymy go w oktagonie, a jego przeciwnikiem będzie czołowy zadymiarz freak-fightów.

Brat Mariusza Pudzianowskiego zawalczy na gali Clout MMA. Pierwsza gala nowo powstałej federacji zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy raz w historii, freak-fighty zawitają do warszawskiego COS Torwar, a wydarzenie odbędzie się 5 sierpnia. Podczas pierwszej konferencji przed galą Clout MMA 1 ogłoszono pełną kartę walk i podano wszystkich zawodników. W formule K-1 zmierzą się bijący wszelkie rekordy, nawet te pozornie niemożliwe, Wojciech Sobierajski. W wojowniczą podróż w klatce zabierze go Piotr Pająk, który wraca do klatki po porażce z byłym mistrzem organizacji FEN i Babilon MMA, a obecnie gwiazdą KSW Danielem Rutkowskim. W klatce zadebiutuje także Dominik Skowyra, który jest popularnym polskim TikTokerem. Sport także nie jest mu obcy. Od kilkunastu lat trenuje judo i z pewnością nie zawaha się, by wykorzystać to doświadczenie przeciwko Piotrowi „Lizakowi” Lizakowskiemu. Gwiazda ekipy EBE EBE będzie musiała sprostać dużo cięższemu przeciwnikowi. „Lizak” lubi wyzwania i chętnie sprawdzi się ze Skowyrą w MMA.

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Z kim walczy brat Pudziana na Clout MMA?

Na Clout MMA 1 do klatki wejdzie także Dominik Pudzianowski. Trzeci z braci zadebiutuje na gali MMA już 5 sierpnia, a jego przeciwnikiem będzie czołowy zadymiarz freak-fightów Paweł „Scarface” Bomba. Czy najstarszy z Pudzianów dopisze na CLOUT MMA kolejne piorunujące zwycięstwo, jak w walkach na gołe pięści? Tego dowiemy się niebawem!

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Hajto zawalczy na gali MMA! Jego rywalem mistrz Europy w siatkówce

Dominik Pudzianowski - kto to?

Dominik Pudzianowski jest najstarszym z braci i jednocześnie tym najmniej rozpoznawalnym. Zadebiutował na gali Wotore 7, gdzie pokonał w 1. rundzie Tomasza Obcowskiego, a 5 sierpnia zobaczymy go na gali Clout MMA. Jest czynnym strongmanem, organizatorem i członkiem ekipy technicznej zawodów. Poza sportem, Dominik Pudzianowski jest również przedsiębiorcą. 

Sonda
Czy CLOUT MMA podbije scenę freak-fightów w Polsce?