mecz

i

Autor: AKPA mecz

Mołdawia - Polska: TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecz 20 czerwca w TV i online?

2023-06-20 20:11

Mecz Mołdawia - Polska zbliża się wielkimi krokami. Już we wtorek 20 czerwca na stadionie Zimbru w Kiszyniowie, spotkają się ze sobą piłkarze reprezentacji Polski, przeciwko zawodnikom reprezentacji Mołdawii. Gdzie oglądać transmisję wydarzenia w TV i online? O której godzinie rozpoczyna się mecz Mołdawia - Polska? To trzeba wiedzieć!

Spis treści

  1. Mołdawia - Polska: GODZINA
  2. Mołdawia - Polska: TRANSMISJA

Mecz Mołdawia - Polska już we wtorek 20 czerwca 2023 roku. Gdzie oglądać transmisję na żywo? O której godzinie jest mecz Mołdawia - Polska. Odpowiadamy! Polacy wrócili do gry po ponad dwóch miesiącach przerwy i w miniony piątek16 czerwca pokonali reprezentacje Niemiec w meczu towarzyskim, który odbył się na PGE Narodowym w Warszawie. Teraz jednak przyszedł czas na bardzo ważne spotkanie w kontekście gry na wielkim turnieju Euro 2024. Nasza reprezentacja ma za sobą przegrany mecz eliminacyjny z Czechami (1:3) i "wymęczone" zwycięstwo z Albanią, które zakończyło się wynikiem 1:0. Teraz przyszła pora na walkę o punkty w 3. kolejce eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 na wyjazdowym meczu z Mołdawią.

ZOBACZ TAKŻE: Jakub Błaszczykowski to ulubiony piłkarz Polaków. Jak zaczęła się jego kariera na murawie?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Mołdawia - Polska: GODZINA

O której godzinie jest mecz Mołdawia - Polska? Godzina spotkania jest już znana. Polacy powalczą o punkty w 3. kolejce eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 na wyjazdowym meczu z Mołdawią. Mecz Mołdawia - Polska będzie można oglądać we wtorek 20 czerwca 2023 roku na żywo o godzinie 20:45. Przedmeczowe studio rozpocznie się już o godzinie 18:15 online i 20:20 w telewizji.

ZOBACZ TAKŻE: Igrzyska Europejskie 2023 - skład reprezentacji Polski. Kto z Polski będzie na Igrzyskach w Krakowie?

Mołdawia - Polska: TRANSMISJA

Gdzie oglądać mecz Mołdawia - Polska w TV i online? Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie Zimbru w Kiszyniowie i rozpocznie się we wtorek 20 czerwca o godzinie 20:45. Transmisję na żywo będzie można oglądać na antenie TVP 1 i TVP Sport, ale także online na TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej i Smart TV. Mecz Mołdawia - Polska skomentują Mateusz Borek oraz Robert Podoliński.