Reprezentacja Polski

i

Autor: AKPA Reprezentacja Polski

Mecz Czechy - Polska 2023: DATA, TRANSMISJA. Gdzie oglądać w TV?

2023-03-24 20:26

Reprezentacja Polski pod wodzą Fernando Santosa, przygotowuje się do pierwszych meczów eliminacji Euro 2024. Pierwszy mecz rozegrają już w piątek 24 marca, a ich przeciwnikiem będzie drużyna z Czech. O której godzinie rozpoczyna się mecz Czechy - Polska? Gdzie oglądać mecz w TV i online? Sprawdźcie.

Spis treści

  1. Mecz Czechy - Polska: GODZINA
  2. Mecz Czechy - Polska: TRANSMISJA
  3. Mecz Czechy - Polska: SKŁAD

Mecz Czechy - Polska interesuje wiele osób. Już w piątek 24 marca, będziemy świadkami pierwszego meczu naszej reprezentacji do eliminacji Euro 2024 pod wodzą nowego trenera Fernando Santosa. Choć selekcjonerem jest krótko, to już zdążył zrobić porządki w kadrze. Jedzenie posiłków przy jednym stole bez telefonów, a także ograniczenie kamer. Nowy szkoleniowiec absolutnie nie zgadza się, aby kamera "Łączy Nas Piłka" była obecna podczas odpraw, w szatni, czy też w autobusie. Czy nowe zasady wpłynął na jakość gry Reprezentacji Polski? To z pewnością zobaczymy podczas piątkowego meczu Czechy - Polska. Od 2000 roku nasza reprezentacja zagrała z Czechami sześciokrotnie, a bilans tych spotkań nie wskazuje na zdecydowanego faworyta. O której godzinie oglądać mecz Czechy - Polska? Gdzie będzie transmisja w TV i online?

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski ma sobowtóra. Ten mężczyzna wygląda jak jego brat bliźniak!

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Mecz Czechy - Polska: GODZINA

O której jest mecz Polska - Czechy? Już w piątek 24 marca 2023 roku odbędzie się pierwszy mecz do eliminacji Euro 2024. Polska zmierzy się z Czechami, a spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Mecz Czechy - Polska: TRANSMISJA

Gdzie można obejrzeć mecz Polska - Czechy Transmisja spotkania dostępna będzie w TVP Sport, TVP 1 oraz Polsacie Sport Premium 1, natomiast w internecie mecz Czechy - Polska będzie można obejrzeć na platformie sport.tvp.pl. 

ZOBACZ TAKŻE: Żona Dawida Kubackiego walczy o życie w szpitalu. Jej stan jest ciężki!

Mecz Czechy - Polska: SKŁAD

Jaki jest skład reprezentacji Polski na mecz z Czechami? Jak podaje serwis gol24.pl przewidywany skład Polski na Czechy to:

Wojciech Szczęsny - Matty Cash, Jan Bednarek, Jakub Kiwior, Michał Karbownik - Krystian Bielik, Sebastian Szymański, Piotr Zieliński - Przemysław Frankowski, Jakub Kamiński, Robert Lewandowski (kapitan).

ZOBACZ TAKŻE: Mecz Polska - Albania 2023. Kiedy i o której jest mecz? Gdzie oglądać w TV?

Listen on Spreaker.
Sonda
Kto wygra mecz Czechy - Polska?