High League 7 - DATA. Kiedy jest kolejna gala High League i kto walczy?

i

Autor: screen z IG/@highleague_official High League 7 - DATA. Kiedy jest kolejna gala High League i kto walczy?

High League 7 - DATA. Kiedy jest kolejna gala High League i kto walczy?

2023-04-14 13:10

Data High League 7 ciekawi wiele osób. Kiedy jest kolejna, w sumie siódma gala Malika Montany? Po szóstej odsłonie wydarzenia, które było naprawdę gorące, organizatorzy nie spoczywają na laurach. Szykują się kolejne starcia gwiazd internetu, a także zawodników ze sportowego świata. Kto zawalczy na High League 7? Kiedy i o której godzinie odbędzie się siódma gala?

Kiedy jest High League 7? Takie pytanie nurtuje w ostatnim czasie wiele osób. Za nami szósta gala federacji Malika Montany, która była naprawdę gorąca. Już od pierwszych walk wszyscy czekali w napięciu na wyniki. Roger Salla wygrał z Haribo, Szalony Reporter triumfował nad Cichym, a Ludwiczek musiał przełknąć gorycz porażki, którą zafundował mu Daro Lew. Wśród zwycięzców High League 6 znaleźli się także: Denis Labryga, Don Diego, Marcin Najman, Tybori, Lexy Chaplin i Marcin Dubiel. Przedstawiciele federacji High League 7 nie trzymają swoich fanów dłużej w niepewności i ujawnili plany na kolejną galę. Poznaliśmy miejsce, datę i godzinę siódmej odsłony imprezy, w której zawalczą popularni freakfighterzy.

Szybkie Pytania - Skolim

High League 7 - DATA, MIEJSCE, GODZINA

Kiedy jest High League 7? Data jest już znana! High League 7 odbędzie się w sobotę 17 czerwca o godzinie 20:00. Tym razem oktagon stanie w Tauron Arenie Kraków.

ZOBACZ TAKŻE: Jakie wykształcenie ma Marcin Najman? Będziecie w szoku!

High League 7 - KTO WALCZY

Kto walczy na High League 7? Karta walk nie jest jeszcze znana, jednak już chodzą pogłoski, że w oktagonie zobaczymy między innymi broniącego pasa niskorosłych Mateusza "Mini Majka" Krzyżanowskiego, Alberto Simao, Pawła "Tyboriego" Tyburskiego i Josefa Bratana, który rzucił wyzwanie Adrianowi "Medusie" Salamonowi.

Listen on Spreaker.
Sonda
High League czy Fame MMA? Co wolisz?