Ludwiczek zasłynął z wywiadów dla kanału Top Top News. Kim jest Kacper Bociański?

i

Autor: screen z YouTube/HIGH League Ludwiczek zasłynął z wywiadów dla kanału Top Top News. Kim jest Kacper Bociański?

Ludwiczek - wiek, wzrost, HIGH League, kariera, walka. Kim jest Kacper Bociański?

2023-03-18 19:54

Ludwiczek to dziennikarz, którego pokochali internauci. Jego fenomen narodził się podczas wywiadów z gwiazdami fight-freakowych federacji i mimo iż ostatnio słuch o nim zaginął, to teraz będziemy mogli oglądać go w roli zawodnika MMA. Kim jest Ludwiczek, czyli Kacper Bociański? Poznajcie go bliżej czytając nasz artykuł.

Spis treści

  1. Ludwiczek - wiek, wzrost, waga
  2. Ludwiczek - prawdziwe imię i nazwisko
  3. Ludwiczek - dziewczyna
  4. Ludwiczek - HIGH League
  5. Ludwiczek - Instagram

Kim jest Ludwiczek? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób. Ludwiczek, to pseudonim który przybrał sobie Kacper Bociański. To mężczyzna, który znikąd pojawił się w internecie i stał się bardzo rozpoznawalną postacią w internecie. To właśnie on zyskał sympatię widzów dzięki wywiadom dla kanału Top Top News, które przeprowadzał w zabawny sposób z gwiazdami fight-freakowych federacji. Jego popularność urosła w błyskawicznym tempie, a wszystko przez niebanalne, o całkiem innym charakterze rozmowy z zawodnikami, jak i włodarzami federacji typu Fame MMA. Ludwiczek zaczynał swoją przygodę od zera, a w zaledwie siedem dni zgromadził blisko 50 tysięcy subskrypcji w serwisie YouTube. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Ludwiczek - wiek, wzrost, waga

Zastanawiacie się ile lat ma Ludwiczek? To żadna tajemnica. Choć nie znamy jego dokładnej daty urodzenia, to wiemy że ma 22 lata. Internautów zastanawia także wzrost i waga Ludwiczka, a o tym dziennikarz wiele razy sam wspominał. Jego waga ma wynosić około 100 kilogramów, natomiast jeśli chodzi o wzrost to mierzy podobno 168 cm.

Ludwiczek - prawdziwe imię i nazwisko

Jak naprawdę nazywa się Ludwiczek? To tak naprawdę Kacper Bociański, który już nie raz otwarcie mówił, że wyglądem przypomina znanego z animacji Ludwiczka Andersona.

Ludwiczek - dziewczyna

Czy Ludwiczek ma dziewczynę? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Na jego social mediach nie znajdziemy takiej informacji, dlatego nie wiemy czy jego serce jest zajęte, czy też nie.

Ludwiczek - HIGH League

Kacper "Ludwiczek" Bociański zadebiutuje na HIGH League 6 już 18 marca 2023 roku. Jego przeciwnikiem będzie Dariusz "DaroLew" Kaźmierczuk.

ZOBACZ TAKŻE: HIGH League 6 - KARTA WALK. Kto walczy 18 marca na HIGH League?

Ludwiczek - Instagram

Ludwiczek jest aktywny na Instagramie. Jego konto jest publiczne i z dnia na dzień przybywa mu coraz więcej obserwatorów. Jeśli chcecie znaleźć go w kolorowej aplikacji, wpiszcie w lupkę jego oficjalny nick @ludwiczek_top.

Listen on Spreaker.
Sonda
Fame MMA, High League, Prime MMA - która federacja jest najlepsza?