Paweł Jóźwiak - kim jest Prezes FEN?

i

Autor: screen z YouTube/FAME MMA Paweł Jóźwiak - kim jest Prezes FEN?

Paweł Jóźwiak - wiek, wzrost, walki, dziewczyna, zarobki. Kim jest Prezes FEN?

2023-03-22 9:46

Paweł Jóźwiak stał się bardzo kontrowersyjną osobowością w sportowym świecie. Kim prywatnie jest mężczyzna, którego wiele osób nazywa "Prezesem FEN"? Sprawdź ile Paweł Jóźwiak ma lat, kim jest jego dziewczyna i nie tylko!

Spis treści

  1. Paweł Jóźwiak - wiek, wzrost, waga
  2. Paweł Jóźwiak - zarobki
  3. Paweł Jóźwiak - walki
  4. Paweł Jóźwiak - dziewczyna
  5. Paweł Jóźwiak - Instagram

Kto to Paweł Jóźwiak? Kim jest Paweł Jóźwiak? Takie pytania zadaje sobie niejedna osoba i wyszukuje w sieci najważniejszych fraz na jego temat, takich jak: wiek, wzrost, waga, zarobki, dziewczyna. Paweł Jóźwiak znany jest w sportowym świecie jako "Prezes FEN". Na co dzień biznesmen i promotor. Studiował ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim, a następnie zawodowo zajmował się między innymi tworzeniem różnego rodzaju eventów. Paweł Jóźwiak pracował przy mistrzostwach Europy w piłce nożnej w 2012 roku, a w 2013 rozpoczęła się jego kariera, jeśli chodzi o sporty walki. Warto również wiedzieć, że mężczyzna jest prezesem zarządu jednej z największych organizacji MMA w naszym kraju, czyli Fight Exclusive Night (FEN), a aktualną funkcję pełni w sumie od 2015 roku. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Paweł Jóźwiak - wiek, wzrost, waga

Ile lat ma Paweł Jóźwiak? Prezes FEN urodził się 12 marca 1974 roku, więc w 2023 roku skończy 49. lat. Internautów zastanawia także to ile wzrostu ma Paweł Jóźwiak, a także ile waży. Z oficjalnych informacji wynika, że Prezes FEN mierzy około 191 cm wzrostu i waży 104,5 kg po oficjalnym ważeniu przed galą Fame MMA 17.

Paweł Jóźwiak - zarobki

Ile zarabia Prezes FEN? Zarobki są zawsze indywidualną sprawą każdej osoby. Niestety nie znamy dokładnych zarobków Pawła Jóźwiaka, jednak możemy domyślać się, że wcale nie są one małe.

Paweł Jóźwiak - walki

Paweł Jóźwiak ma na swoim koncie pokazową walkę z jednym z najlepszych polskich pięściarzy zawodowych, Mateuszem Masternakiem, a także walkę z Marcinem Najmanem na gali Wotore, którą zresztą wygrał. 3 lutego 2023 roku odbędzie się walka Jóźwiaka z Boxdelem podczas gali Fame MMA 17. 

Paweł Jóźwiak - dziewczyna

Czy Paweł Jóźwiak ma dziewczynę? Okazuje się, że tak, a wybranką jego serca jest 22-letnia Anna Kokocińska - prawdziwa sensacja Instagrama. Swoją sławę zawdzięcza roli zapowiadającej kolejne rundy ring girl. Dawniej została Miss Zduńskiej Woli 2016, a także była jedną z finalistek Miss Mazowsza 2021. Obecnie jest fotomodelką, ale także aktywną influencerką.

Paweł Jóźwiak - Instagram

Paweł Jóźwiak jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu pod nazwą @pawel.jozwiak_official. Tutaj jego konto śledzi około ponad 16 tysięcy obserwujących.