Jan Tatarowicz - Ninja Warrior Polska

i

Autor: screen z YouTube/Polsat

zwycięzca

Kim jest Jan Tatarowicz, który zdobył Górę Midoriyama? To on zdobył tytuł Ninja Warrior Polska!

2024-04-17 9:18

Finał dziewiątego sezonu "Ninja Warrior Polska" przeszedł już do historii. Po raz pierwszy została zdobyta Góra Midoriyama, a dokonał tego 24-letni Jan Tatarowicz z Gdańska. Kim jest mężczyzna, który zrobił to jako pierwszy Polak? To on udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Zwycięza Ninja Warrior Polska jest już znany, a został nim 24-letni Jan Tatarowicz z Gdańska. Wszystko co dobre, szybko się kończy. Dziewiąty sezon programu Polsatu dobiegł końca i zapisał się w historii. Po raz pierwszy w polskiej edycji rywalizacja o nagrodę główną zakończyła się sukcesem, a słynna 21-metrowa Góra Midoriyama została zdobyta w zaledwie 25 sekund! Dokonał tego Jan Tatarowicz, który otrzymał nie tylko tytuł pierwszego polskiego ninja, ale także czek o wartości 200 tysięcy złotych i prestiżową statuetkę Shurikena. Co ciekawe, nie był to telewizyjny debiut mężczyzny w programie. Widzowie pamiętają go z poprzednich edycji, kiedy to podczas siódmego sezonu zabrakło mu kilku sekund do zdobycia Góry Midoriyama, a w poprzedniej edycji popełnił kosztowny błąd na torze eliminacyjnym, ponieważ dotknął konstrukcji przy chwiejnych łódkach, za co został zdyskwalifikowany.

Ramówka Polsatu Karolina Gilon Wywiad Eska

Ninja Warrior Polska - Jan Tatarowicz zwycięzcą 9. sezonu

Jan Tatarowicz spełnił swoje marzenie i wygrał program "Ninja Warrior Polska". Jako pierwszy Polak, a jedenasty uczestnik show na świecie zdobył słynną, 21-metrową Górę Midoriyama. W finale nie obyło się jednak bez nerwów. Wraz z naciśnięciem buzzera, zapaliło się czerwone światło, a produkcja trzymała widzów w napięciu, sprawdzając, czy Tatarowicz zmieścił się w czasie. Po chwili wszystko było jednak jasne i wynik został zaliczony, a my poznaliśmy pierwszego polskiego wojownika ninja.

- Spełniłem swoje największe sportowe marzenie, zrealizowałem się jako sportowiec. To była ciężka, cholernie ciężka praca. Ogrom czasu poświęconego na treningi, lepsze odżywianie, regenerację. Nie wytrzymałem, emocje tak we mnie buzowały, że nie powstrzymałem się od płaczu. To najcudowniejsze łzy, szczęścia, radości, spełnienia - napisał po programie na swoich social mediach Jan Tatarowicz.

ZOBACZ TAKŻE: Bycie Skolimem nie jest takie proste! Filip Lato pokazał jak pracował nad rolą w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kim jest Jan Tatarowicz?

Zwycięzca "Ninja Warrior Polska 9" mógł być tylko jeden i został nim Jan Tatarowicz. Jedenasty na świecie, pierwszy w Polsce, który ma na swoim koncie także tytuł Last Warrior Standing, który zdobył w 7. edycji programu. Mężczyzna ma 24-lata i pochodzi z Milwina (gmina Luzino, powiat wejherowski). Okazuje się, że nie miał łatwego dzieciństwa. W wieku dziewięciu lat stracił tatę, a w wieku jedenastu mamę. Następnie dorastał w rodzinie zastępczej. Na co dzień Jan Tatarowicz mieszka w Gdańsku i jest szczęśliwy u boku swojej partnerki Aleksandry Stefańskiej, która również jak i on kocha sport, a nawet można było zobaczyć ją w programie "Ninja Warrior Polska". Parę połączyła miłość do sportu i co ciekawe wspólnie pracują nad otwarciem swojego centrum treningowego w Gdańsku. Jan Tatarowicz ma także inne zainteresowania. W wolnym czasie uwielbia grać w szachy, a nawet gra na pianinie. Jesteście zaskoczeni?

Sonda
Chciałbyś/chciałabyś się sprawdzić na torze Ninja Warriors?