WYGRA PROGRAM?

Widzowie kochają Dagmarę Kaźmierską! Mówią wprost dlaczego głosują na nią w Tańcu z Gwiazdami

2024-04-17 8:32

Dagmara Kaźmierska nie ma łatwego zadania w "Tańcu z Gwiazdami". Co tydzień wychodzi na parkiet z kontuzją i musi mierzyć się z negatywnymi ocenami jurorów. Mimo to widzowie ją kochają, co przekłada się na głosy z aplikacji programu i SMS-ów.

"Taniec z Gwiazdami" dla Dagmary Kaźmierskiej, to nie tylko przygoda życia, ale także sporo stresu, ale i bólu. Powód? Kiepskie oceny jurorów, ale też kontuzja. Nie jest tajemnicą, że królowa życia lata temu przeżyła poważny wypadek samochodowy, którego skutki odczuwa do dzisiaj. Wówczas groziła jej nawet amputacja jednej z kończyn, jednak dzięki rehabilitacji i dbaniu o siebie, gwiazda TV może dzisiaj chodzić. Mimo problemów zdrowotnych i bólu jaki odczuwa Kaźmierska, jurorzy "Tańca z Gwiazdami" nie traktują ją pobłażliwie, lecz oceniają jej każde kroki na parkiecie. W minionym odcinku, który miał premierę 14 kwietnia, Dagmara Kaźmierska zaprezentowała z Marcinem Hakielem dwa tańce za które otrzymali najpierw 16. punktów, a później zaledwie 7. punktów. Mimo to, celebrytka nie była zagrożona i nie odpadła z programu, a to wszystko zasługa widzów Polsatu.

ZOBACZ TAKŻE: Przed Dagmarą Kaźmierską ważny taniec. Tym razem w TzG zatańczy z synem Conanem. Przekonają do siebie jurorów?

Przygaszona Dagmara Kaźmierska wspomina WYPADEK. „Miałam przestać chodzić”

Widzowie kochają Dagmarę Kaźmierską

Mimo uśmiechu na twarzy Dagmary Kaźmierskiej, niskie noty od jurorów "Tańca z Gwiazdami" i słowa krytyki, potrafią ją zaboleć. Celebrytka w wielu wywiadach wspominała, że na próbach z Marcinem Hakielem daje z siebie wszystko, jednak po wypadku i po dwóch latach jeżdżenia na wózku inwalidzkim, nie jest w stanie przeskoczyć niektórych rzeczy. Kaźmierska ma jednak ogromne grono wiernych fanów, którzy wspierają ją w tym czasie i oglądają ten program ze względu na nią. W komentarzach podkreślają wprost, że głosują na królową życia, ponieważ daje ona wiele radości i świeżości:

- Dagmara zawsze wychodzi z uśmiechem i to jest najważniejsze w tym programie rozrywkowym

- Piękny taniec. Głosujemy głosujemy

- Więcej luzu, to faktycznie program rozrywkowy a nie turniej zawodowców. Niemniej Dagmara tańczy średnio i widać, że postępów nie ma. Widzowie ja lubią, to niech sobie tańczy

- Pierwszy raz oglądam ten sezon. I bardzo podoba mi się podejście Dagmary do tego programu. To jest program rozrywkowy. Jedni mają talent, drudzy mają charyzmę

- Oglądam ten program tylko dla Dagmary i na nią głosuje, daje mi wiele radości

W wywiadzie dla ESKA.pl Krzysztof Szczepanik, który odpadł w niedzielę 14 kwietnia z programu, zdradził, że Dagmara Kaźmierska wyprzedza wszystkich uczestników w głosowaniu widzów:

- Ona ma taki rodzaj pewności, ale też luzu. To jest niesamowite. Ona to ma, ona tego nie udaje, nie gra. To jest taki rodzaj tych wszystkich osobowościowych czynników, które rozwalają na łopatki. (...) Z tego, co wiem, te wszystkie głosy [oddane na nią] zawsze o kilometry wyprzedzały prawie każdą z par.

Myślicie, że Dagmara Kaźmierska dojdzie do finału? Sądząc po zaangażowaniu jej fanów w głosy SMS-owe, jak i te przez aplikację programu, jest to bardzo możliwe.

ZOBACZ TAKŻE: Dagmara Kazimierska wygra "Taniec z gwiazdami"? Internauci spodziewają się szokującego wyniku