Robert Lewandowski

i

Autor: AKPA

MECZ W TELEWIZJI

Kiedy mecz Polska - Walia? Finał baraży do Euro 2024 [DATA, GODZINA]

2024-03-22 8:49

Mecz Polska - Estonia zakończył się wynikiem 5:1, w związku z tym podopieczni Michała Probierza zmierzą się w finale baraży Euro 2024 z reprezentacją Walii. Gdzie oglądać mecz Walia - Polska? Spotkanie odbędzie się na wyjeździe, dokładnie na stadionie w Cardiff.

Kiedy mecz Walia - Polska, czyli finał baraży Euro 2024? Tym razem biało-czerwoni będą musieli pokonać rywala na wyjeździe, bowiem najbliższe spotkanie odbędzie się w Cardiff. W pierwszym meczu barażowym kadra Michała Probierza zmierzyła się na PGE Narodowym w Warszawie z reprezentacją Estonii. Dla naszych było to szczęśliwe spotkanie, które zakończyło się wynikiem 5:1. Gole dla biało-czerwonych zdobyli w pierwszej połowie Przemysław Frankowski, natomiast po przerwie o wynik 2:0 zadbał Piotr Zieliński. Jak się okazało, nie było to ostatnie słowo. Efektownym trafieniem z dystansu popisał się Jakub Piotrowski, następnie Estonia strzeliła gola samobójczego, a ostatniego, piątego gola strzelił Sebastian Szymański. Po chwili Estończycy zaskoczyli reprezentację biało-czerwonych, bowiem bramkę honorową trafił Martin Vetkal, dla którego był to pierwszy gol w jego karierze.

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Polska - Walia: kiedy mecz?

Kiedy jest mecz Polska - Walia? Tym razem biało-czerwoni rozegrają spotkanie na wyjeździe. Finał baraży Euro 2024 odbędzie się we wtorek 26 marca o godzinie 20:45 na stadionie w Cardiff. 

ZOBACZ TAKŻE: Tego nikt się nie spodziewał! Roberta Lewandowskiego na murawę wprowadziła jego córka!

Polska - Walia: TRANSMISJA TV i ONLINE

Gdzie oglądać mecz Polska - Walia? Transmisję ze spotkania będzie można obejrzeć w telewizji na antenie TVP 1 oraz TVP Sport. Oprócz tego stream ze spotkania Walia-Polska będzie dostępny na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.