HIGH League 6 - PPV. Gdzie kupić transmisję PPV i za ile?

i

Autor: screen z YouTube/HIGH League HIGH League 6 - PPV. Gdzie kupić transmisję PPV i za ile?

HIGH League 6 - PPV. Gdzie kupić transmisję PPV i za ile?

2023-03-18 19:55

W sobotę 18 marca odbędzie się gala High League 6. W oktagonie zmierzą się ze sobą znane twarze z internetu, ale także ze świata sportowego. Wśród nich widzowie zobaczą Lexy Chaplin, Marcina Najmana, Denisa Labrygę, czy też debiutanta Ludwiczka. Sprawdźcie gdzie kupić i ile kosztuje PPV na High League 6. Szykują się gorące emocje!

PPV na HIGH League 6 - ile kosztuje? Gdzie zakupić? W sobotę 18 marca odbędzie się gala HIGH League 6. Na wszystkich czeka łącznie dziesięć pojedynków, podczas których zobaczymy znanych zawodników federacji, jak i debiutantów. Jednym z nich będzie Kacper Bociański, czyli Ludwiczek, który zastąpi kontuzjowanego Sequento. W klatce znajdzie się także Marcin Najman, który początkowo miał stoczyć walkę z Jackiem Murańskim, jednak w wyniku śmierci Mateusza Murańskiego, jego miejsce zajął Paweł Jóźwiak. W karcie walk HIGH League 6 widnieje także jedna walka kobiet i stoczą ją Lexy Chaplin i Paulina Hornik. Gdzie i za ile kupić PPV na HIGH League 6?

ZOBACZ TAKŻE: HIGH League 6 - KARTA WALK. Kto walczy 18 marca na HIGH League?

Dzień chłopaka na wesoło - EwelinaPyta

PPV HIGH League 6 - cena, strona, gdzie kupić

Ile kosztuje PPV HIGH League 6? Jakie są dostępne pakiety? Transmisja HIGH League 6 od zawsze dostępna jest do obejrzenia na żywo wyłącznie w płatnym systemie PPV. Dostęp do gali można wykupić w dwóch pakietach do wyboru na stronie highlive.tv. Wystarczy się zarejestrować i wybrać pakiet, który nas interesuje:

  • Pakiet Basic (34,99 zł) – dostęp do transmisji w jakości 720p, dostęp do zapisu wideo z gali przez 24 godziny
  • Pakiet Premium (39,99 zł) – dostęp do transmisji w jakości 1080p, dostęp do zapisu wideo z gali przez 7 dni, dostęp do Hejt Room-u.

Warto również wiedzieć, że pierwsza walka gali High League 6 zostanie wyemitowana na oficjalnym kanale YouTube federacji.

ZOBACZ TAKŻE: HIGH League 6 - kolejność walk. Kto walczy pierwszy, a kto ostatni 18.03.2023?

HIGH  League 6 - za darmo

Gdzie obejrzeć HIGH League 6 za darmo? Czy bezpłatna transmisja dostępna jest w internecie? Gala High League 6 jest dostępna legalnie wyłącznie w płatnym systemie PPV, o którym pisaliśmy powyżej. 

Listen on Spreaker.
Sonda
High League 6 - która walka jest najciekawsza?