HIGH League 6 - KARTA WALK. Kto walczy 18 marca na HIGH League?

i

Autor: screen z IG/@highleague_official HIGH League 6 - KARTA WALK. Kto walczy 18 marca na HIGH League?

HIGH League 6 - KARTA WALK. Kto walczy 18 marca na HIGH League?

2023-03-18 19:56

Przed nami szósta gala freak-fightowych pojedynków, której włodarzem jest raper Malik Montana. Jak wygląda karta walk na HIGH League 6? Kiedy i o której godzinie odbędą się walki zawodników i gwiazd internetu? Najważniejsze informacje na temat szóstej odsłony sportowego wydarzenia, które jest już w marcu znajdziecie poniżej.

HIGH League 6 - kto walczy? Jak wygląda karta walk? Kolejna, w sumie już szósta gala fight-freakowej federacji Malika Montany, zbliża się wielkimi krokami. Pierwsza edycja HIGH League odbyła się 28 sierpnia 2021 roku, druga 5 lutego 2022, trzecia 4 czerwca, czwarta 17 września, natomiast piąta pod koniec 2022 roku - dokładnie 10 grudnia. Na każdej z tych gal nie brakowało emocji i sportowych wrażeń, a teraz wielkimi krokami zbliża się szósta odsłona fightowego show! Już w sobotę 18 marca w katowickim Spodku, będziemy świadkami pojedynków kobiet, jak i mężczyzn. Jak przedstawia się karta walk HIGH League 6? Kto z kim walczy w oktagonie? Nazwiska wzbudzają zaskoczenie!

ZOBACZ TAKŻE: Śmierć Mateusza Murańskiego odbije się na freak-fightowych galach? Internauci mocno komentują

SKOLIM – szybki trening przed MMA

HIGH League 6 - KARTA WALK, ZAWODNICY

Kto walczy na HIGH League 6? Jak wygląda karta walk wydarzenia, które odbędzie się 18 marca 2023 roku? Najprawdopodobniej widzowie będą świadkami 10. pojedynków w katowickim Spodku. Nie zabraknie na nim kobiet, ale także mężczyzn. Będą też debiutanci, którzy właśnie tego wieczoru będą mieli możliwość zaprezentować swoje umiejętności w oktagonie przed całą Polską. Poniżej znajdziecie kartę walk HIGH League 6. Jeśli organizatorzy gali odsłonią resztę nazwisk, od razu zaktualizujemy poniższą listę.

  • Jarosław pasha Jarząbkowski - Marcin Dubiel
  • Lexy Chaplin - Paulina Hornik
  • Denis Załęcki - Paweł Tybori Tyburski
  • Konrad Karwat - Denis Labryga
  • Mateusz 'Don Diego' Kubiszyn - Dawid Załęcki
  • Marcin Najman - Paweł Jóźwiak
  • Mateusz Haribo Gąsiewski - Roger Salla
  • Kacper Ludwiczek Bociański - Dariusz 'Daro Lew' Kaźmierczuk
  • Tomasz 'Szalony Reporter' Matysiak - Michał Cichy

ZOBACZ TAKŻE: HIGH League 6 - PPV. Gdzie kupić transmisję PPV i za ile?

Listen on Spreaker.
Sonda
High League 6: Kto wygra walkę Dubiel - pashaBiceps?