HIGH League 6 - BILETY. Ile kosztują bilety na galę? Gdzie je kupić?

i

Autor: screen z YouTube/HIGH League HIGH League 6 - BILETY. Ile kosztują bilety na galę? Gdzie je kupić?

HIGH League 6 - BILETY. Ile kosztują bilety na galę? Gdzie je kupić?

2023-03-18 19:56

Już w sobotę 18 marca odbędzie się High League 6. Będzie to pierwsza gala federacji Malika Montany w nowym 2023 roku. W oktagonie zobaczymy między innymi Lexy Chaplin, Marcina Najmana, Denisa Załęckiego, a nawet Pawła Jóźwiaka. Gdzie kupić bilety na HIGH League 6? Jaka jest cena wejściówek na sportowe wydarzenie? To warto wiedzieć!

Bilety na HIGH League 6 poszukuje wiele osób. Wszystko ze względu na zbliżającą się galę, która odbędzie się już w sobotę 18 marca. Tym razem sportowe wydarzenie będzie miało miejsce w Spodku w Katowicach. Karta walk jest już w pełni znana i robi na wszystkich ogromne wrażenie! W main evencie zobaczymy Jarosława 'Pashabiceps' Jarząbkowskiego, który zmierzy się z Marcinem Dubielem. Będzie też walka pań Lexy Chaplin kontra Paulina Hornik. Do oktagonu wejdzie także Marcin Najman, który nie zawalczy z Jackiem Murańskim, ze względu na śmierć jego syna Mateusza, lecz z Pawłem Jóźwiakiem - prezesem FEN. Gdzie kupić bilety na HIGH League 6? Jaka jest ich cena?

ZOBACZ TAKŻE: HIGH League 6 - KARTA WALK. Kto walczy 18 marca na HIGH League?

SKOLIM – szybki trening przed MMA

High League 6 - BILETY

Gdzie i po ile kupić bilety na HIGH League 6? Sprzedaż wejściówek ruszyła. Bilety na High League 6 dostępne są na stronie eventim.pl. Ich ceny zaczynają się od 99 zł, a kończą się na 899 zł. Dostępne są także bilety Platinium w cenie 1 199,00 zł lub 1 399,00 zł. Wstęp na galę możliwy jest od 10. roku życia (z opiekunem), natomiast wstęp samodzielny (bez opiekuna) od 13. roku życia.

ZOBACZ TAKŻE: HIGH League 6 - kolejność walk. Kto walczy pierwszy, a kto ostatni 18.03.2023?

Listen on Spreaker.
Sonda
High League 6 - która walka jest najciekawsza?