High League 5 - PPV. Ile kosztuje PPV na High League 5? Czy jest stream za darmo?

i

Autor: screen z YouTube/HIGH League High League 5 - PPV. Ile kosztuje PPV na High League 5? Czy jest stream za darmo?

High League 5 - PPV. Ile kosztuje PPV na High League 5? Czy jest stream za darmo?

2022-12-10 18:24

W sobotę 10 grudnia odbędzie się gala High League 5. W oktagonie zmierzą się ze sobą znane gwiazdy internetu, wśród nich pojawi się Natsu, Fagata, Sequento, czy chociażby Mateusz Murański. Gdzie obejrzeć walki? Ile kosztuje PPV i gdzie je wykupić? Sprawdźcie szczegóły dotyczące gali High League 5 oraz transmisji PPV.

Spis treści

  1. High League 5 - transmisja PPV [CENA, GDZIE KUPIĆ]
  2. High League 5 - za darmo

High League 5 - transmisja PPV online. Gdzie i za ile wykupić PPV? Piąta gala Malika Montany już w sobotę 10 grudnia. To właśnie w ten wieczór w Łodzi, odbędą się emocjonujące walki gwiazd internetu. W oktagonie nie zabraknie Natsu, która zmierzy się z Fagatą, Mai Staśko czy też debiutanta Przemysława 'Sequento' Skulskiego. Oprócz nich zawalczy w walce wieczoru Alberto Simao i Paweł 'Tybori' Tyburski, dlatego wiele osób nie może doczekać się w sumie już ostatniej w 2022 roku, gali High League 5. Karta walk na High League 5 robi wrażenie, dlatego coraz więcej osób poszukuje informacji na temat transmisji sportowego wydarzenia. Gdzie i za ile wykupić dostęp PPV? Czy jest transmisja za darmo?

ZOBACZ TAKŻE: High League 5 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kto kiedy walczy w sobotę 10 grudnia?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

High League 5 - transmisja PPV [CENA, GDZIE KUPIĆ]

Gdzie kupić PPV na High League 5? Ile kosztuje PPV na High League 5? Odpowiedzi na takie pytania szuka wiele osób, które chciałyby obejrzeć walki gwiazd sportu i internetu. High League 5 to nie tylko dziewięć pojedynków w oktagonie, ale także koncerty znanych artystów oraz gorące show! Transmisja z wydarzenia dostępna będzie na stronie highlive.tv w systemie PPV w dwóch wariantach:

  • HIGH League 5 LIVE 1080p + Hejt Room + 7D VOD - od 39,99zł
  • HIGH League 5 LIVE 720p + 24H VOD - od 34,99 zł

Co ciekawe, dostępna będzie także transmisja poprzez serwis Polsat Box Go. W Polsce wydarzenie w cenie 40 zł będzie dostępne na komputerach na www.polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go. Transmisja wydarzenia w sobotę 10 grudnia.

High League 5 - za darmo

Gdzie obejrzeć High League 5 za darmo? Czy bezpłatna transmisja dostępna jest w internecie? Gala High League 5 jest dostępna legalnie wyłącznie w płatnym systemie PPV, o którym pisaliśmy powyżej. 

Sonda
High League 5 - która walka jest najciekawsza?