High League 5 - GODZINA. O której godzinie jest High League 10 grudnia 2022?

i

Autor: screen z YouTube/HIGH League High League 5 - GODZINA. O której godzinie jest High League 10 grudnia 2022?

High League 5 - GODZINA. O której zaczyna się High League 10 grudnia 2022?

2022-12-10 20:24

Już w sobotę 10 grudnia odbędzie się High League 5. Ostatnia gala pojedynków freak fightowych w tym roku, zapowiada się bardzo gorąco ze względu na kartę walk. W oktagonie zobaczymy między innymi Mateusza Murańskiego, Natsu, czy chociażby debiutanta Sequento. O której godzinie start High League 5? Kto o której wchodzi do oktagonu?

Spis treści

 1. High League 5 - GODZINA
 2. High League 5 - GODZINY WALK. Kto o której walczy?

High League 5 - GODZINA gali 10.12.2022 ciekawi wielu widzów. Kiedy i o której godzinie jest High League? Kto o której walczy 10.12.2022? Wielkimi krokami nadchodzi ostatnia gala pojedynków freak fightowych. Już w sobotę 10 grudnia w oktagonie zobaczymy wielu zawodników, którzy są gwiazdami internetu. Ponownie w klatce zobaczymy Mateusza Murańskiego, Natalię Karczmarczyk, Agatę Fąk, Maję Staśko, Dawida Załęckiego, czy też Alberto Simao. Nie zabraknie też debiutantów takich jak Przemysław 'Sequento' Skulski, Andrzej 'Andrew' Gazda, czy chociażby Maria 'Masza' Graczykowska. O której godzinie jest High League 5? O której zaczynają się walki? Warto punktualnie włączyć transmisję, ponieważ szykują się gorące starcia zawodników i zawodniczek.

Szybkie Pytania - Michał Szczygieł

High League 5 - GODZINA

O której godzinie jest High League 5? Kiedy startują walki 10 grudnia i kto pierwszy wychodzi do oktagonu? Godzina High League 5 nie jest żadną tajemnicą. W sobotę 10 grudnia równo o 20:00 oficjalnie rozpocznie się sportowa gala pełna emocji i wrażeń! Tego nie można przegapić.

High League 5 - GODZINY WALK. Kto o której walczy?

Pełną kolejność walk High League 5, znajdziecie poniżej. High League rozpoczyna się o godzinie 20:00, dlatego pierwszego starcia w oktagonie Kamil 'Hassi' Hassan vs. Wojciech 'Rekordzista' Sobierajski, należy spodziewać się kilkanaście minut po rozpoczęciu całego wydarzenia. Wyniki na żywo będą dostępne na naszej stronie, dlatego śledźcie nas uważnie! Oto kolejność walk na High League 5:

 1. Kamil 'Hassi' Hassan - Wojciech 'Rekordzista' Sobierajski
 2. Przemysław 'Sequento' Skulski - Andrzej 'Andrew' Gazda
 3. Dawid 'Crazy' Załęcki - Caso 'Psycho' Bakocevic
 4. Dawid 'Diables' Porwisiak - Paweł 'Leh' Lehmann
 5. Jakub 'Holak' Krawczyk - Maciej 'Zony' Zoniuk
 6. Maja Staśko - Maria 'Masza' Graczykowska
 7. Mateusz 'Don Diego' Kubiszyn - Damian Janikowski
 8. Mateusz 'Muran' Murański - Paweł 'Scarface' Bomba
 9. Natalia 'Natsu' Karczmarczyk - Agata 'Fagata' Fąk CO-MAIN EVENT
 10. Alberto Simao - Paweł 'Tybori' Tyburski MAIN EVENT
Sonda
High League 5 - która walka jest najciekawsza?