fame mma - wiewiór

i

Autor: AKPA

Fame MMA 18 - BILETY. Gdzie i za ile kupić wejściówki na galę 20 maja?

2023-05-20 14:31

Fame MMA to sportowe widowisko, które za każdym razem zaskakuje widzów czymś nowym. Ciekawe walki zawodników, konflikty, które wyjaśnią sobie w twarz i wiele innych atrakcji, przygotowanych przez organizatorów. Tak samo będzie tym razem podczas Fame MMA 18 już w sobotę 20 maja. Gdzie kupić bilety i po ile? Zdradzamy najważniejsze informacje.

Fame MMA 18 zbliża się wielkimi krokami, a fani sportowego wydarzenia bardzo chcieliby zasiąść na trybunach, by na żywo obejrzeć starcia zawodników w oktagonie. Gdzie w takim razie kupić bilety na Fame MMA 18? Jaka jest ich cena? Bilety są już dostępne w sprzedaży i jest na nich wielu chętnych. Powód? Oczywiście gorąca karta walk, która obfituje w dziesięć pojedynków. Co ciekawe, podczas Fame MMA 18 po raz pierwszy w historii odbędzie się DOUBLE MAIN EVENT, czyli dwa potężne pojedynki jeden po drugim. Zobaczymy w nim najpierw Kacpra Błońskiego z Amadeuszem Roślikiem, a następnie Marcina Dubiela z Amadeuszem Roślikiem. To jednak nie koniec. Na widzów czeka także CO-MAIN EVENT, w którym Marta 'Linkimaster' Linkiewicz stanie przed kolejnym trudnym wyzwaniem i podejmie byłą mistrzynię świata w boksie - Ewę 'Kleo' Brodnicką. Tego nie można przegapić!

Loteria Fame MMA 18 GTR - ZASADY, CENA. Do wygrania auto za MILION!

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Bilety na Fame MMA 18 - CENA, GDZIE KUPIĆ

Gdzie i po ile kupić bilety na Fame MMA 18? Sprzedaż wejściówek trwa. Bilety na Fame MMA 18 dostępne są na stronie ebilet.pl. Ceny zaczynają się od 100 złotych (na trybunach), a kończą się nawet na 1800 złotych w strefie VIP:

  • bilet wstępu na trybuny od 100 zł do 350 zł
  • bilet wstępu na płytę od 220 zł do 600 zł
  • bilet wstępu VIP od 1000 zł do 18000 zł

Wszystkie bilety na Fame MMA 18 są personalizowane. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na wydarzenie, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Uwaga - zmiana danych na bilecie możliwa jest wielokrotnie za opłatą 30 złotych. Warto również wiedzieć, że w skład pakietu VIP wchodzi: wcześniejsze dedykowane wejście, dostęp do strefy VIP oraz do cateringu.

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 18 - KARTA WALK. Kto walczy na Fame MMA 20 maja 2023?

Listen on Spreaker.
Sonda
Czekasz na galę FAME MMA 18?