Fame MMA

i

Autor: AKPA Fame MMA

Fame MMA 17 - GODZINA gali. O której jest Fame MMA w piątek 3 lutego?

2023-02-03 19:50

Przed nami siedemnasta gala freak-fightowych pojedynków! Już w piątek 3 lutego w oktagonie zobaczymy wiele ciekawych zestawień, w których wygra oczywiście najlepszy. O której godzinie rozpoczyna się Fame MMA? Kto kiedy i o której walczy? Sprawdźcie najważniejsze informacje na temat zbliżającej się gali Fame MMA 17.

Fame MMA 17 - godzina gali zastanawia wiele osób. To o której rozpoczyna się Fame MMA 17 ma dla widzów ogromne znaczenie. Fani freak-fightowej federacji nie chcą przegapić ani jednej walki, która czeka na nich podczas kolejnej edycji wydarzenia. Wszystko dlatego, że karta walk Fame MMA 17 robi na wszystkich ogromne wrażenie. Nie dość, że zobaczymy aż 10. pojedynków to jeszcze czeka nas emocjonująca walka wieczoru. W tym pojedynku zmierzą się Amadeusz 'Ferrari' Roślik kontra Kamil 'Szczurek' Łaszczyk. Nie można również zapomnieć o CO-MAIN EVENCIE, w którym zobaczymy debiutanta Sebastiana 'Alterboy' Fabijańskiego i Wacława 'Wac Toja' Osieckiego. O której godzinie jest Fame MMA 17?

ZOBACZ TAKŻE: Ukryta walka na Fame MMA 17 - o co chodzi? W oktagonie pojawi się były członek Ekipy Friza!

Szybkie Pytania - Skolim

Fame MMA 17 - GODZINA

O której godzinie jest Fame MMA 17? Takiej informacji poszukuje w ostatnim czasie wiele osób. Siedemnasta gala freak-fightowych pojedynków, odbędzie się tym razem w piątek 3 lutego 2023 roku w Krakowie. Start wydarzenia o godzinie 19:30. Pamiętajmy jednak, że walki mogą rozpocząć się kilkanaście minut później, ze względu na otwarcie pierwszego wydarzenia federacji w nowym roku!

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 17 - KARTA WALK. Kto walczy 3 lutego? Kogo zobaczymy w oktagonie?

Sonda
Fame MMA 17 - która walka jest najciekawsza?
Listen on Spreaker.