Druga konferencja Prime MMA 5 - GODZINA. O której oglądać 29.06.2023?

i

Autor: screen z Instagram/primemma.pl Druga konferencja Prime MMA 5 - GODZINA. O której oglądać 29.06.2023?

SPORT

Druga konferencja Prime MMA 5 - GODZINA. O której oglądać 29.06.2023?

2023-06-29 14:02

Fani sportów walki nie mogą doczekać się sobotniej gali Prime Show MMA 5. To właśnie wtedy w oktagonie odbędzie się jedenaście starć zawodników. Zanim jednak do tego dojdzie na widzów czeka II konferencja i ważenie. O której godzinie oglądać konferencję? Co będzie się działo? Znamy szczegóły!

Druga konferencja Prime Show MMA 5 ciekawi wiele osób. Co będzie się działo na panelach? Jaka jest kolejność wystąpień? I najważniejsze - o której rozpoczyna się konferencja? Odpowiadamy! Prime MMA 5 to moc wrażeń i sportowych doznań. Już w sobotę 1 lipca 2023 roku na Hali Orbita we Wrocławiu, odbędzie się piąta edycja sportowego wydarzenia, którego włodarzem jest Kasjusz Życiński. W oktagonie zobaczymy jedenaście pojedynków, w tym jeden pojedynek kobiet i jeden pojedynek mieszany - kobieta kontra mężczyzna. Zanim jednak do tego dojdzie na wszystkich czeka II konferencja Prime MMA 5 i oficjalne ważenie, odbywające się dzień przed galą.

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 5 - KARTA WALK. Kto walczy na Prime Show MMA 5?

SKOLIM – szybki trening przed MMA

II konferencja Prime MMA 5 - GODZINA

Gdzie i o której oglądać drugą konferencję Prime MMA 5? Długo wyczekiwana konferencja Prime MMA 5 odbędzie się już w czwartek 29 czerwca we Wrocławiu na Hali Orbita. Start o godzinie 19:00. Transmisję na żywo będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube federacji.

II konferencja Prime MMA 5 - PANELE

Co będzie się działo na II konferencji Prime MMA 5? Na widzów czekają aż trzy panele, w których wezmą udział zawodnicy sobotniej gali. W pierwszym panelu zobaczymy: Ronaldo "Czarny Polak" Miranda, Tomasz Olejnik, Sandra "Sandra S" Szymoszyn, Wiola Kotelecka, Kacper "Polish Machine" Miklasz i Daniel "Hunter" Więcławski. W drugim panelu będziemy mogli posłuchać: Patryka "Wielki Bu" Masiaka, Sebastiana "Ztrolowany" Nowaka, Mateusza "Tarzan" Leśniaka, Pawła "Trybson" Trybałę, Grzegorza "Szuli" Szulakowskiego, Adriana "Puszbarbie" Sawlę i Ewę Piątkowską. W trzecim, a zarazem ostatnim panelu zobaczymy: Łukasza "Magical" Malankowskiego, Adriana Ciosa, Jasia Kapeli, Michała "Bagietka" Gorzelańczyka, Dominika Zadory, Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Pawła "Prezes FEN" Jóźwiaka.

Sonda
Kto wygra walkę Jóźwiak - Murański na PRIME MMA 5?