tv, telewizor

i

Autor: pixabay.com

SPORT

Prime MMA 5 - PPV cena, gdzie kupić. Ile kosztuje PPV na Primw Show MMA 5?

2023-07-01 18:21

Już w sobotę 1 lipca, odbędzie się piąta gala Prime Show MMA. Aby ją obejrzeć należy wykupić dostęp do transmisji online. Ile kosztuje PPV na Prime MMA 5 i gdzie można kupić? Czy jest dostępna w sieci bezpłatna transmisja? Zdradzamy najważniejsze informacje.

PPV Prime MMA 5 - jaka jest cena? Gdzie wykupić dostęp do transmisji online? Organizatorzy Prime MMA nie zwalniają tempa i organizują kolejną galę. Już w sobotę 1 lipca na Hali Orbita we Wrocławiu, odbędzie się Prime Show MMA 5. W oktagonie zobaczymy międzi innymi włodarza federacji Kasjusza Życińskiego, którego przeciwnikiem w main evencie będzie Dominik Zadora. W co-main evencie pokażą swoje umiejętności Jaś Kapela, Bagieta, Prezes Fen, Jacek Murański i Red. Podczas Prime MMA 5 odbędzie się także walka mieszana - Ewa Piątkowska kontra Adrian "Puszbarbie" Salwa. Ile kosztuje PPV na Prime MMA 5? Czy jest dostępny stream za darmo? Odpowiadamy!

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Prime MMA 5 - PPV CENA, GDZIE KUPIĆ

Gdzie kupić PPV Prime MMA 5? Transmisję PPV Prime MMA 5 można zakupić w dwóch wariantach na stronie primemma.tv po zalogowaniu się. Wersja Basic kosztuje 34,99 zł, natomiast wersja Premium 39,99 zł. Dzięki droższemu pakietowi kibic może oglądać cały event w jakości 1080p, a wybierając tańszy jakość wynosi 720p. To jednak nie koniec. Droższy pakiet oferuje także dostęp do gali przez kolejne siedem dnii dodatkowe materiały, jak na przykład transmisja ze Strefy Cringu.

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 5 - KARTA WALK. Kto walczy na Prime Show MMA 5?

Prime MMA 5 - transmisja ZA DARMO

Czy jest Prime MMA 5 za darmo? Gdzie szukać bezpłatnego streama? Transmisja Prime MMA 5 będzie dostępna legalnie wyłącznie poprzez zakup transmisji PPV. Być może federacja udostępni jedną lub dwie walki do zobaczenia za darmo na ich oficjalnym kanale YouTube.

Sonda
PRIME Show MMA 5: Kto wygra walkę Don Kasjo - Zadora?