Clout MMA

i

Autor: materiały prasowe

SPORT

Druga konferencja Clout MMA - GODZINA. Gdzie i o której oglądać?

2023-07-31 14:43

Gala Clout MMA 1 już w piątek 5 sierpnia. Zanim jednak do tego dojdzie, na wszystkich zainteresowanych czeka druga konferencja z udziałem zawodników. Uczestnicy nowej federacji staną po raz kolejny w słowne szranki i spojrzą sobie głęboko w oczy! Sprawdź, o której oglądać drugą konferencję Clout MMA.

Druga konferencja Clout MMA 1 już w poniedziałek 31 lipca. O której oglądać? Na jakim kanale? Tego nie można przegapić. Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, na które czeka każdy. Pierwsza gala nowopowstałej federacji Clout MMA już w najbliższą sobotę 5 sierpnia. W oktagonie zobaczymy 24 zawodników, którzy zmierzą się ze swoimi przeciwnikami w oktagonie. Karta walk Clout MMA 1 liczy dwanaście walk - w tym bardzo wyczekiwana walka kobiet Nikita konta Najlepsza Polska Dziennikarka. W oktagonie zawalczą także Andrzej Fonfara kontra Marcin Najman, a także Paweł Bomba i Dominik Pudzianowski. Zanim dojdzie do starć zawodników, na wszystkich czeka druga konferencja Clout MMA. Sprawdź gdzie i o której, oglądać wydarzenie w poniedziałek 31 lipca.

Co tu jest grane| Nowator | SuperNova Live

II konferencja Clout MMA - GODZINA

Kiedy i o której godzinie jest druga konferencja Clout MMA? Już w poniedziałek 31 lipca 2023 roku o godzinie 20:00 w Studiu Polsatu na ulicy Łubinowej 4A w Warszawie uczestnicy federacji staną przed sobą kolejny raz i twarzą w twarz będą mogli powiedzieć sobie ponownie co leży im na sercu i jak przygotowują się do sobotniego wydarzenia. Konferencję będzie można oglądać za darmo na YouTubie federacji.

Sonda
Czy CLOUT MMA podbije scenę freak-fightów w Polsce?