Dawid Kubacki

i

Autor: AKPA Dawid Kubacki

Dawid Kubacki szczerze o hospitalizacji żony. Jak dziś czuje się Marta Kubacka?

2023-04-03 8:52

Dawid Kubacki bez wątpienia ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Jego żona Marta była w ciężkim stanie i walczyła w szpitalu o życie. Teraz skoczek zdecydował się na szczere wyznanie, w którym opisał jak wyglądała hospitalizacja jego żony. Okazuje się, że to przez co przeszli, jest nie do opisania.

Żona Dawida Kubackiego walczyła o życie w szpitalu, a całą sytuacją żyła i nadal żyje cała Polska. Jak dziś czuje się Marta Kubacka? Czy jej stan się poprawił? Przypomnijmy, że Dawid Kubacki dwa tygodnie temu zrezygnował z konkursu i nagle wyjechał z Vikersund. Początkowo mówiło się tylko, że chodzi o sprawy rodzinne, jednak po tym jak skoczek opublikował post w mediach społecznościowych, wszystko stało się jasne. Jego ukochana żona Marta trafiła do szpitala z przyczyn kardiologicznych, a jej stan od początku określany był jako bardzo ciężki. Lekarze ze szpitala w Zabrzu na oddziale profesora Religi, dzielnie walczyli o życie 32-latki, na szczęście wszystko wskazuje na to, że rodzina Kubackich najgorsze ma już za sobą. W niedzielę 2 kwietnia podczas relacji konkursu w Planicy dziennikarze TVN połączyli się ze skoczkiem, a on w szczerej rozmowie opowiedział, jak dziś czuje się jego ukochana.

ZOBACZ TAKŻE: Niewydolność serca. Czym jest ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Stan zdrowia Marty Kubackiej

Jak dziś czuje się żona Dawida Kubackiego? W niedzielę podczas relacji na żywo z konkursu w Planicy, dziennikarze TVN połączyli się ze skoczkiem, który zdradził, że jego żona ma się coraz lepiej. Oprócz tego Kubacki o ostatnich doświadczeniach opowiedział w rozmowie z Eurosportem, gdzie wyjawił że mógł liczyć na ogromne wsparcie ze strony Piotra Żyły.

- Najważniejsze jest to, ze serce wróciło do pracy, bije samodzielnie. Parametry medyczne na początku bardzo kiepsko rokowały. To też się zaczęło dość szybko poprawiać. Jak rozmawiałem z lekarzem, to mówił, że tak szybki powrót do wartości zbliżonych do norm jest cudem, że to się tak szybko dzieje - powiedział Kubacki w wywiadzie dla Eurosportu.

Był także wywiad z Przeglądem Sportowym, w którym skoczek po raz kolejny zapewnił, że jego żona dziś czuje się o wiele lepiej, jednak chwile, które przechodzili w ostatnim czasie były nie do opisania. Stan Marty Kubackiej z każdym dniem jest coraz lepszy. Mimo zmęczenia i bólu, widoczne są kolejne postępy z których Kubaccy bardzo się cieszą i cały czas walczą. Choć przed nimi jeszcze długa droga, a najbliższy czas Marta Kubacka spędzi w szpitalu, to nie tracą wiary. Po wyjściu ze szpitala 32-latka będzie walczyła o powrót do sprawności w domowym zaciszu, przy swoich ukochanych córkach i mężu.

Rodzinie Kubackim przesyłamy dużo ciepła, a Pani Marcie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Listen on Spreaker.
Sonda
Czy chodzicie regularnie do lekarza na badania?