Roksana Węgiel gwiazdą czwartej edycji StartUp Music!

i

Autor: Radio SuperNova Roksana Węgiel gwiazdą czwartej edycji StartUp Music!

Roxie Węgiel gwiazdą czwartej edycji StartUp Music! Zgłoś się do konkursu Radia SuperNova

2023-04-17 11:27

Jesteś fanem Roxie Węgiel? Kochasz śpiewać i zawsze marzyłeś o tym, by radio grało Twoją piosenkę? Teraz możesz spełnić swoje marzenie z konkursem StartUp Music. Wystartowała czwarta edycja naszego muzycznego konkursu, w której gwiazdą jest najpopularniejsza piosenkarka młodego pokolenia - Roksana Węgiel! Sprawdź szczegóły konkursu i wygraj profesjonalne nagranie piosenki z Roxie.

Kim jest Roksana Węgiel - wie chyba każdy! To nie tylko polska piosenkarka, której piosenki nuci wielu rodaków, ale także najjaśniejsza gwiazda w polskim show-biznesie. Roksana Węgiel wygrała pierwszą edycję The Voice Kids, zajęła pierwsze miejsce na konkursie Eurowizja Junior w 2018 roku, a dodatkowo wygrała program Dance Dance Dance emitowany na TVP2. Jesteś fanem Roksany Węgiel? Kochasz śpiewać i chciałbyś by Twój głos usłyszała cała Polska? Teraz Twoja marzenia mogą się spełnić, dzięki czwartej edycji konkursu StartUp Music w Radiu SuperNova. Do wygrania jest profesjonalne nagranie piosenki z repertuaru Roksany Węgiel w duecie z artystką! Co zrobić by zaśpiewać z Roxie i by usłyszała Cię cała Polska? To banalnie proste!

Natalia Kucharska & Cleo - Żywioły | Startup Music #1

Konkurs StartUp Music Roksie Węgiel - zasady

Radio SuperNova po raz czwarty organizuje konkurs StartUp Music. Do tej pory gwiazdami byli Cleo, Michał Wiśniewski, Piotr Cugowski, a teraz przyszła pora na Roksanę Węgiel! Co zrobić, by nagrać cover piosenki i teledysk z artystką, a także wystąpić na żywo na antenie naszego radia? To banalnie proste! Wystarczy, że nagrasz i wyślesz do nas własną interpretację wybranej przez siebie piosenki Roksany Węgiel w formacie mp3 i sam zadecyduj z jakiej strony chcesz się nam pokazać! Następnie prześlij do nas zgłoszenie poprzez specjalny formularz na stronie www.startupmusic.radiosupernova.pl.

Konkurs realizowany jest w terminie od dnia 20 marca 2023 roku. Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 20 kwietnia 2023 roku, a już 25 kwietnia 2023 roku odbędzie się wielki finał, podczas którego poznamy zwycięzcę, który razem Roksaną Węgiel nagra i zaśpiewa piosenkę z jej repertuaru. Nie czekaj ani chwili dłużej! Prześlij nam swoje zgłoszenie i spełnij marzenia o byciu gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Niech usłyszy Cię cała Polska!

Sonda
Czy weźmiesz udział w konkursie StartUp Music?