Żona Bartosza Kurka to prawdziwa petarda. Od 30-latki ciężko oderwać wzrok!

i

Autor: AKPA, IG/@grejmanka Żona Bartosza Kurka to prawdziwa petarda. Od 30-latki ciężko oderwać wzrok!

ŻONY SPORTOWCÓW

Żona Bartosza Kurka to prawdziwa petarda. Od 30-latki ciężko oderwać wzrok!

2023-10-06 10:39

Bartosz Kurek od wielu lat zakochany jest w jednej kobiecie. To właśnie jej oddał swoje serce, oświadczył się i poślubił w 2020 roku. Jakiś czas temu wspólnie świętowali 30. urodziny kobiety, którą zachwycają się internauci. Jesteście ciekawi jak wygląda? Blondynka o pięknych oczach, zachwyca nie tylko na boisku, ale i na Instagramie!

Bartosz Kurek to jeden z najbardziej znanych siatkarzy w naszym kraju. Reprezentant Polski od 2007 roku, a od 2020 zawodnik japońskiej grupy Wolf Dogs Nagoya. Obecnie siatkarz gra na pozycji atakującego, natomiast do 2018 roku mogliśmy oglądać go na pozycji przyjmującego. W 2016 roku jego serce skradła Anna Grejman, która w 2013 roku zadebiutowała w siatkarskiej reprezentacji Polski. Para zaręczyła się w 2018 roku, a w 2020 przypieczętowali swoją miłość przysięgą małżeńską. Dziś Bartosz Kurek i jego żona Anna są jedną z najpopularniejszych siatkarskich par, a ich wspólne zdjęcia rozczulają internautów. Jakiś czas temu ukochana siatkarza obchodziła 30. urodziny, dlatego z tej okazji pojawiły się kolejne wspólne fotki zakochanej pary. Od Anny ciężko oderwać wzrok!

Żona Krychowiaka pozuje topless. Fani oszaleli z zachwytu

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Bartosz Kurek chwali się piękną żoną

Z okazji 30. urodzin, Bartosz Kurek złożył swojej ukochanej życzenia na Instagramie. Piękne słowa opatrzył oczywiście zdjęciami, które powstały na boisku. Internauci zaczęli zachwycać się blondwłosą pięknością i ich związkiem, który dla niejednej osoby jest wzorem do naśladowania. Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda żona Bartosza Kurka. Anna Grejman-Kurek to bardzo piękna kobieta. Bartek ma szczęście! :)

ZOBACZ TAKŻE: Lexy Chaplin i Sławomir Peszko otworzyli Clout MMA! Kiedy i gdzie pierwsza gala?

Sonda
Czy podoba Ci się Anna Kurek?