Fame MMA 17 - cena PPV. Ile kosztuje transmisja PPV na Fame MMA 3 lutego?

i

Autor: AKPA Fame MMA 17 - cena PPV. Ile kosztuje transmisja PPV na Fame MMA 3 lutego?

Cena PPV Fame MMA 17. Ile kosztuje transmisja PPV na Fame MMA 3 lutego?

2023-02-03 19:48

Fame MMA 17 już w piątek 3 lutego. Transmisja gali jak zawsze będzie dostępna do obejrzenia za pośrednictwem systemu PPV. Ile w tym roku kosztuje PPV Fame MMA 17? Czy ceny poszły do góry w związku z inflacją? Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

  1. Fame MMA 17 - ile kosztuje PPV? [CENA]
  2. Fame MMA 17 - ZA DARMO

PPV na Fame MMA 17 - ile kosztuje? Gdzie zakupić? W piątek 3 lutego odbędzie się gala Fame MMA 17. Na wszystkich czeka łącznie dziesięć pojedynków, podczas których zobaczymy znanych zawodników federacji, jak i debiutantów. Jednym z nich będzie aktor i raper - Sebastian Fabijański, który w oktagonie twarzą w twarz zmierzy się z Wacławem Osieckim. W klatce znajdzie się także Maksymilian Wiewiórka, który początkowo miał stoczyć walkę z Arkadiuszem Tańculą, jednak w wyniku kontuzji, na Fame MMA 17 zastąpi go Alan Kwieciński. W karcie walk Fame MMA 17 widnieje także jedna walka kobiet. Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk zmierzy się z Wiktorią "Wiki" Jaroniewską. Gdzie i za ile kupić PPV na Fame MMA 17?

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 17 - Cyfrowy Polsat. Ile kosztuje transmisja gali w TV Polsat Box Go?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Fame MMA 17 - ile kosztuje PPV? [CENA]

Ile kosztuje PPV Fame MMA 17? Jakie są dostępne pakiety? Transmisja Fame MMA 17 od zawsze dostępna jest do obejrzenia na żywo wyłącznie w płatnym systemie PPV. Dostęp do gali można wykupić w dwóch pakietach do wyboru:

  • BASIC w cenie 34,99 zł
  • PREMIUM w cenie 39,99 zł.

Transmisję PPV na Fame MMA 17 można wykupić na oficjalnej stronie internetowej federacji. DodatkowoFame MMA 17 można obejrzeć w telewizji za pośrednictwem Polsat Box Go. Cena nie różni się od tej, zakupionej na stronie federacji.

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 17 - gdzie oglądać? Transmisja PPV, stream za free 3.02.2023

Fame MMA 17 - ZA DARMO

Gdzie oglądać Fame MMA 17 za darmo? Czy jest dostępna transmisja gali za free? Fani fight-freakowych federacji często poszukują w sieci darmowych streamów. Niestety należy pamiętać, że wszelkie nielegalne transmisje Fame MMA będą blokowane.

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 17 - GODZINA gali. O której jest Fame MMA w piątek 3 lutego?

Sonda
Będziesz oglądać Fame MMA 17?
Listen on Spreaker.