Doda. Dream Show

i

Autor: screen z YT/Przewodnik TV, AKPA

DODA I JEJ FANI

Wzruszające sceny w programie "Doda. Dream Show". Jej piosenka uratowała mu życie!

2023-09-12 10:03

Za nami drugi odcinek programu "Doda. Dream Show". Widzowie Polsatu mieli okazję posłuchać tym razem o relacji piosenkarki z bratem, zobaczyć jak rozwiązuje konflikt ze swoim managerem i wzruszyć się podczas sceny z jej fanem, który przyszedł na taneczny casting.

Doda. Dream Show to nowy program, który pojawił się w jesiennej ramówce Polsatu i po dwóch odcinkach jest o nim naprawdę głośno. Po randkowym reality Dody, przyszedł czas na coś całkiem innego. Tym razem od 4 września w każdy poniedziałek widzowie mogą zobaczyć kulisy życia zawodowego, jak i prywatnego najpopularniejszej piosenkarki w Polsce. Gwiazda polskiej sceny muzycznej w każdym z odcinków pokaże przed kamerami kulisy powstawania głośnej trasy koncertowej Aquaria Tour, która rozpoczyna się 7 października w Warszawie. "Doda. Dream Show" ma być okazją do udowodnienia widzom i fanom artystki, że praca nad tak wielkim wydarzeniem jest bardzo wymagająca i kosztuje nie tylko sporo zaangażowania, ale także nerwów i stresu.

ZOBACZ TAKŻE: Pierwsze reakcje widzów po "Doda. Dream show". Jak fani zareagowali na premierowy odcinek?

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Doda. Dream Show 2 odcinek - co się działo?

Za nami drugi odcinek "Doda. Dream Show", w którym widzowie po raz kolejny mogli poznać prawdziwą artystkę i to, co kryje się w jej wnętrzu. Wokalistka nie tylko rozwiązała konflikt ze swoim managerem Rafałem Bogaczem, który pracuje z nią od lat, ale także ujawniła dlaczego nie ma kontaktu ze swoim przyrodnim bratem. Przypomnijmy, że mama Dody - Wanda Rabczewska ma syna Rafała z pierwszego małżeństwa. Przez chwilę mężczyzna pełnił rolę managera gwiazdy, jednak ich współpraca nie powiodła się ze względu na liczne konflikty. To jednak nie koniec. W drugim odcinku "Doda. Dream Show" widzowie Polsatu mieli okazję poznać wzruszającą historię fana artystki, któremu życie uratowała jej piosenka. Jak to możliwe? Wszystko wydarzyło się na castingu, gdzie Doda razem ze swoją choreografką zaczęła poszukiwać tancerzy, którzy wstąpiliby do jej ekipy podczas trasy Aquaria Tour. W pewnym momencie do artystki podszedł jej fan, który miał myśli samobójcze i jedyne co go przed tym uratowało to piosenka Dody - Zatańczę z Aniołami.

- Dziękuje, bo uratowałaś mi życie, uratowałaś mnie przed popełnieniem samobójstwa, tą piosenką Zatańczę z Aniołami, dzięki tobie zrozumiałem, że warto walczyć o życie, spełniać marzenia i nigdy się nie poddawać - wyznał fan Dody.

Artystka nie przeszła obojętnie obok słów swojego fana. Od razu go przytuliła i okazała wsparcie mówiąc: "Dziękuję, żyj jak najdłużej". Nowy program "Doda. Dream Show" możecie oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.

Sonda
Będziesz oglądać program "Doda. Dream show"?