Doda

i

Autor: AKPA Doda

W NICH BYŁA ZAKOCHANA

Wszyscy mężczyźni Dody. Nie uwierzycie, ile razy była zaręczona!

2023-09-18 20:27

Dody chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedna z popularniejszych artystek w naszym kraju ma na swoim koncie wiele hitów, ale także medialnych dram nawet w sferze uczuciowej. Zastanawiacie się ile razy była zaręczona? Królowa dostała pierścionek nie tylko od Majdana, Nergala i Emila!

Doda ma za sobą burzliwe życie uczuciowe. Choć jest piękną kobietą, a do tego bardzo mądrą - w końcu należy do stowarzyszenia ludzi o wysokim ilorazie inteligencji Mensa Polska, to niestety nie ma szczęścia w miłości. W związku z tym artystka od września 2023 roku poszukiwała partnera w nowym show Polsatu - Doda. 12 kroków do miłości. Pierwszy, premierowy odcinek zaskoczył widzów, ponieważ ich oczom ukazało się prawdziwe oblicze Dody. Jak już wiemy w programie nie odnalazła miłości, ale za to po wszystkim związała się z Dariuszem Pachutem. Para jakiś czas temu najprawdopodobniej rozstała się, a artystka nie podejmuje nigdzie tego tematu. Wróćmy jednak do poprzednich związków gwiazdy, które niestety nie zakończyły się happy endem. Piosenkarka sporo przeszła i ma za sobą nieudane małżeństwa, jak i okres narzeczeński.

Szybkie pytania - Doda

Doda - wszyscy partnerzy

Kim byli mężczyźni Dody? Okazuje się, że gwiazda pierwszego chłopaka miała w wieku 12 lat i był to o cztery lata starszy Michał. Następnie Doda była związana z kobietą, a gdy to się rozpadło zakochała się w niejakim Damianie i co ciekawe, z obojgiem była zaręczona. W 2003 roku w Ustce poznała Radosława Majdana, który oświadczył się jej w październiku podczas zgrupowania polskiej reprezentacji piłkarskiej w Jerozolimie. Para wzięła ślub w 2005 roku jednak wszystko zakończyło się rozwodem w 2008.

Kolejnym partnerem Dody był Adam 'Nergal' Darski, z którym zaręczyła się 1 stycznia 2010 roku, jednak w marcu 2011 mężczyzna zakończył tę relację. Latem tego samego roku artystka związała się z tancerzem i choreografem Błażejem Szychowskim, z którym rozstała się po 10 miesiącach związku. Kolejnym ukochanym Dody był przedsiębiorca Emil Haidar. Para zaręczyła się w lipcu 2015, jednak w listopadzie tego samego roku ich związek się zakończył.

Dwa lata później w 2017 roku Doda zaręczyła się z producentem filmowym Emilem Stępniem, a 14 kwietnia 2018 wzięli ślub kościelny. Niestety tutaj znowu piosenkarka nie zaznała zbyt długo szczęścia, ponieważ w czerwcu 2021 roku poinformowała media, że złożyła pozew rozwodowy. Po rozstaniu Doda wyznała, że w małżeństwie doświadczyła przemocy psychicznej co doprowadziło ją do depresji, stanów lękowych, ataków paniki, a nawet myśli samobójczych, w efekcie czego przebyła terapię.

ZOBACZ TAKŻE: Pierwsze reakcje widzów po "Doda. Dream show". Jak fani zareagowali na premierowy odcinek?

Sonda
Poszedłbyś na randkę z Dodą?
Listen on Spreaker.