Wiktoria Jasuwienas

i

Autor: screen z Instagram/jasuwienas.w Wiktoria Jasuwienas

WYWIAD

Wiktoria Jasuwienas o swoich dzieciach. W tym chciałaby żeby były od niej lepsze!

2023-06-27 11:20

Wiktoria Jasuwienas to ulubiona influencerka internautów, która razem ze swoją rodziną gościła na Targach Książki i Mediów Vivelo. Udzielając wywiadu razem ze swoim mężem zdradziła kilka ciekawostek na temat swoich dzieci i czytania im książek. Zastanawiacie się co powiedziała? Wiemy w czym chciałaby, żeby dzieci były od niej lepsze.

Wiktoria Jasuwienas to młoda mama dwójki dzieci, która od dłuższego czasu robi furorę w mobilnej aplikacji TikTok. Bez żadnego ale można nazwać ją influencerką, która publikuje nie tylko treści parentingowe, ale także wiele ciekawostek urodowych i modowych dla kobiet. Jej krótkie filmiki zdobywają milionowe odtworzenia i nie ma się co dziwić, w końcu potrafi dotrzeć do publiczności swoją autentycznością i ciepłem, które wydobywa się z jej wnętrza. Wiktoria Jasuwienas była jedną z influenecerek, która pojawiła się na Targach Książki i Mediów Vivelo. Młoda mama nie pojawiła się tam sama, lecz w obecności swojej ukochanej rodziny i udzieliła ciekawego wywiadu, między innymi o twórczości w internecie i swoich dzieciach.

Krystyna z "Rolnik szuka żony" w objęciach ukochanej. Pokazała ciążowy brzuszek

WIKTORIA JASUWIENIAS_wywiad_Vivelo

Wiktoria Jasuwienas na Targach Książki i Mediów Vivelo

Wiktoria Jasuwienas jest szczęśliwą żoną i mamą. Jej mężem jest o 16 lat starszy tancerz, choreograf, reżyser i sędzia WADF - Mariusz Jasuwienas. Owocem ich związku jest uroczy Noe i Noemi, którzy tak jak mama stali się gwiazdami internetu. Wiktoria podczas Targów Książki i Mediów Vivelo, które odbywały się w dniach 18-23 maja udzieliła krótkiego wywiadu, w którym razem z mężem zdradziła czy czytają dzieciom książki, jak zacząć publikować w sieci materiały i... w czym chciałaby żeby jej dzieci były od niej lepsze. Zadane pytanie okazało się być trudne dla influencerki, jednak po chwili przyszła jej na myśl ciekawa odpowiedź. Jaka? Poznajcie ją oglądając wywiad Bartosza Kańtocha z Wiktorią Jasuwienas.

Sonda
Czy lubisz czytać książki?