Wielki powrót Papa Dance! Po prawie 40 latach pojawiła się gorąca nowość!

i

Autor: materiały prasowe Wielki powrót Papa Dance! Po prawie 40 latach pojawiła się gorąca nowość!

Wielki powrót Papa Dance! Po prawie 40 latach pojawiła się gorąca nowość!

2023-06-05 15:07

To nie żart, a wielki powrót Papa Dance! Po prawie 40 latach od premiery utworu "W 40 dni dookoła świata" historia zatoczyła koło. Papa Dance powraca na muzyczną scenę z kawałkiem w nowej odsłonie, od którego wszystko się zaczęło. Sprawdźcie szczegóły!

Wielki powrót Papa Dance! Zespół Papa Dance powstał w 1984 roku. Nikt wtedy w Polsce tak nie grał, to był powiew świeżości i czegoś innego w porównaniu do pozostałych zespołów. Byli dużym zaskoczeniem. Dzieciaki szalały do ich piosenek. Grupa z wokalistą Grzegorzem Wawrzyszakiem wylansowała wiele przebojów, takich jak: W 40 dni dookoła świata, Ordynarny faul, Kamikaze wróć, Pocztówka z wakacji, Panorama Tatr czy Te głupie strachy. Teraz Grzegorz Wawrzyszak i Kostek Joradis znów pracują razem w studiu nagraniowym i przygotowali dla fanów nową wersję hitu W 40 dni dookoła świata i jak obaj twierdzą, efekt końcowy jest dla nich samych zaskakujący:

 - Nagrywając tę piosenkę po latach, bogatsi o doświadczenia minionych lat, mieliśmy lepsze warunki techniczne, co dało znakomitą jakość, a finalny efekt pozytywnie nas zaskoczył.

Szybkie pytania - Mateusz Ziółko

Na pytanie do kogo kierowany jest ten utwór, Grzegorz Wawrzyszak odpowiedział:

- Przede wszystkim do naszych fanów, którzy czekają na ten kawałek, od którego przecież wszystko się zaczęło. Przychodzą mi na myśl słowa mistrza Andrzeja Mogielnickiego „Fani muzyki zwarli szyki przeciw głuchym jak pień” - to dla nich. Byłoby fantastycznie, gdyby numer przyjął się również wśród dzisiejszej młodzieży. Zapewniam, że kawałek świetnie nadaję się do słuchania w samochodzie, na dłuższych trasach, ponieważ nie ma szans na to by kierowca zasnął

Papa Dance szykuje dla nas jeszcze wiele muzycznych niespodzianek. Już wkrótce usłyszymy więcej ponadczasowych hitów zespołu w nowych wersjach. Przed nami również nowe utwory oraz płyta. Tymczasem zachęcamy do posłuchania i obejrzenia najnowszego teledysku do utworu W 40 dni dookoła świata.

Dokończ muzyczne klasyki - Ich Troje, Doda, Kombii, Bajm i nie tylko

Pytanie 1 z 10
Dokończ piosenkę Ich Troje - Zawsze z Tobą chciałbym być...