Wersow

i

Autor: AKPA Wersow

Wersow - wiek, kiedyś, dziecko, wzrost, kosmetyki, chłopak, rodzice, Instagram

2023-03-22 8:20

Kim jest Wersow, która jest idolką dzieci i młodzieży? Jak to się stało, że jest dziś najpopularniejszą Polką? Wersow to tak naprawdę Weronika Sowa, która ma na swoim koncie wiele sukcesów. Własna marka ubrań, kosmetyki, piosenki i nie tylko. Poznajcie Wersow bliżej, czytając nasz artykuł.

Spis treści

  1. Wersow - wiek, wzrost
  2. Wersow - rodzice
  3. Wersow - chłopak
  4. Wersow - w ciąży, dziecko
  5. Wersow - kiedyś
  6. Wersow - Instagram

Kto to Wersow? Takie pytanie z pewnością zadaje sobie niejeden dorosły, gdy słyszy o influencerce. Wersow to nikt inny jak Weronika Sowa, czyli najpopularniejsza dziewczyna w internecie. To właśnie ona jest idolką dzieci i młodzieży, a teraz także podziwiają ją i młode kobiety. Szturmem podbija internet, a dodatkowo ma bardzo ogromne zasięgi i wpływy. Weronika dorastała w Austrii, a także w Wiedniu. Następnie w nastoletnim wieku wraz z rodzicami i rodzeństwem, przeprowadziła się do Polski, a dokładnie do Mielca i zdecydowała się na studia prawnicze w Krakowie. Jej kariera rozwinęła się błyskawicznie, dlatego postanowiła zrezygnować ze studiów na rzecz spełniania marzeń. Dziennie śledzi ją kilka milionów osób, które z niecierpliwością czekają na jej zdjęcia, relacje i filmiki. Wersow w 2013 roku zdecydowała się na własny kanał na Youtube, jednak największą popularność zyskała po tym, jak dołączyła do Ekipy Friza. Jej działalność w social mediach została doceniona w 2020 roku na Gali Polish Businesswomen Awards, gdzie otrzymała prestiżową nagrodę Lider wśród polskich influencerów, natomiast rok później Wersow znalazła się na pierwszym miejscu najlepszych kobiecych marek osobistych według Magazynu Forbes. 

Wersow - „To jest piosenka do naszego dziecka”

Wersow - wiek, wzrost

Ile lat ma Wersow? Weronika Sowa urodziła się 31 sierpnia 1996 roku, a to oznacza, że w 2023 roku będzie obchodziła swoje 27. urodziny. Internautów ciekawi także to ile wzrostu ma Wersow? Okazuje się, że influencerka liczy około 162 cm wzrostu.

Wersow - rodzice

Kim są rodzice Wersow? Weronika Sowa chroni swoją prywatność i nigdy nie pokazywała swoich rodziców. Na jej profilu może było jedynie zobaczyć jej ukochanego dziadka i młodszą siostrę Nadusię i starszego brata Kacpra.

Wersow - chłopak

Czy Wersow ma chłopaka? To wie każdy jej fan! Wersow od 27 sierpnia 2018 roku oficjalnie jest dziewczyną Karola Wiśniewskiego, znanego jako najpopularniejszy influencer w sieci "Friz".

Wersow - w ciąży, dziecko

Wersow w ciąży to najpiękniejszy i najhuczniejszy news 2023 roku. Wiadomość o ciąży influencerki i o tym, że razem z Frizem spodziewają się dziecka, zachwyciła internautów. Wszyscy oszaleli na tym punkcie, tym bardziej że Wersow ujawniła to za pomocą piosenki "Ten jeden moment". Płeć dziecka Friza i Wersow jest już znana i okazuje się, że będą mieli córeczkę!

ZOBACZ TAKŻE: Wersow w ciąży! Influencerka i Friz zostaną rodzicami

Wersow - kiedyś

Wiele osób poszukuje informacji na temat tego jak Wersow wyglądała kiedyś. Influencerka przeszła operację plastyczną biustu i kilka razy powiększała usta. W galerii poniżej znajdziecie jej zdjęcia jak wyglądała kiedyś, a jak wygląda dzisiaj.

Wersow - Instagram

Wersow jest bardzo aktywna na Instagramie. Co ciekawe obserwuje ją ponad 3,2 miliona osób i ta liczba cały czas rośnie. Weronikę znajdziecie na Instagramie bez problemu, wpisując w lupkę jej nick @wersow.

Sonda
Podoba ci się Wersow?
Listen on Spreaker.