Kiedy będzie ślub Friza? Wersow zdradziła WAŻNE tajemnice!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: KIEDY ODBĘDZIE SIĘ NASZ ŚLUB?! *GASTROFAZA* / YouTube.com/WERSOW Kiedy będzie ślub Friza? Wersow zdradziła WAŻNE tajemnice!

Kiedy będzie ślub Friza? Wersow zdradziła WAŻNE tajemnice!

2022-03-23 14:13

Ślub Friza i Wersow wzbudza duże emocje wśród internautów. Chodzi zarówno o fanów popularnej pary, widzów projektu Ekipa, ale co ciekawe także osób nie śledzących ich losów. Na jakim etapie są przygotowania? Weronika Sowa ujawniła najnowsze szczegóły. Poznajcie je już teraz.

Spis treści

  1. Kiedy będzie ślub Friza? [DATA]

Kiedy będzie ślub Friza? Wersow zdecydowała się przybliżyć ważne dla wielu osób szczegóły. We wrześniu 2021 roku mówiło się, że ślub Friza i Wersow to kwestia kilku miesięcy. Data wesela pary miała niespodziewanie wyciec do internetu, jednak nie zostało to potwierdzone przez samych zaineresowanych. Karol Wiśniewski i Weronika Sowa staną na ślubnym kobiercu i to jest pewne. Zrobią to zagranicą, podczas bardzo nowoczesnej, a jednocześnie kameralnej uroczystości, którą zobaczy tylko najbliższa rodzina oraz garstka znajomych. Niedawno jeden z fanów zapytał się, czy para wyda więcej niż 200 tysięcy złotych i jak się okazało, prawdopodobnie tak. Wszystko dlatego, że na same bilety samolotowe dla gości wydadzą więcej. Co więcej planują wynająć również didżeja, orkiestrę, a na samą ceremonię przyjechać klasycznym samochodem.

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś, żeby Friz i Wersow pokazali swoje wesele?
Wersow kiedyś i dziś

Kiedy będzie ślub Friza? [DATA]

Ślub Friza i Wersow wzbudza dużą ciekawość internautów i nic dziwnego. Mamy do czynienia z jedną z najpopularniejszych par w polskim showbiznesie. Weronika Sowa zdaje sobie o tym sprawę i postanowiła przybliżyć szczegóły ujawniając w najnowszym filmie, jak wyglądają przygotowania. Youtuberka w filmie na swoim kanale wyznała: -

My tak sobie rozmawiamy z Karolem, kiedy by to mogło być. Zakładaliśmy, że nawet mogłoby się to wydarzyć w tym roku. Jesteśmy takimi osobami, że moglibyśmy zaplanować ten ślub w trzy miesiące, wyjechać gdzieś, wziąć ślub zagranicą i to by nam pasowało. Ostatnio więcej o tym rozmawialiśmy i chyba wolelibyśmy też zrobić zagranicą, ten plan się nie zmienia, ale jednak na spokojnie. Fajniej to zaplanować, nie spieszyć się z tym, celebrować te zaręczyny, narzeczeństwo, a niekoniecznie stawać się już żoną i mężem. Nie znam dokładnej daty, bo jej jeszcze nie mamy. Wydaje mi się, że raczej nie będzie to w tym roku, a w przyszłym

Wersow w dalszej części filmu odniosła się, czy będzie relacjonować przygotowania do najważniejszego dnia w życiu. Powiedziała, że ze ślub nagra jedynie pamiątkę i cieszy się, że w Ekipie Friza jest tyle zdolnych operatorów. Finalnie całe wesele prawdopodobnie nie będzie udostępnione publicznie. Chciałaby, żeby jej fani decydowali o tym, jaką ma suknię ślubną założyć lub jaki makijaż. Karol Wiśniewski i Weronika Sowa planują również przeprowadzić się na swoje. Skłania ich do tego fakt wspólnego planowania przyszłości, ale również koniec umowy na dom Ekipy. 

Koniec Ekipy Friza coraz bliżej? Ważna umowa niebawem się skończy!

Źródło: Kiedy będzie ślub Friza? Wersow zdradziła WAŻNE tajemnice!