Warsaw Shore

i

Autor: materiały prasowe

PROGRAMY

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy 19 sezon - UCZESTNICY, NOWE ODCINKI. Gdzie oglądać?

2023-09-22 10:44

Program "Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy" już 17 września ponownie zagości na antenie MTV Polska. W nadchodzącej, 19. edycji uczestnicy będą bawić się w najlepszych klubach imprezowego centrum Wybrzeża. Znamy już skład ekipy, z którą widzowie spędzą gorącą, imprezową jesień nad polskim morzem. Oprócz dobrze znanych uczestników w premierowych odcinkach zobaczymy też dwie zupełnie nowe twarze.

Warsaw Shore: Level hard czyli nowy sezon Ekipy z Warszawy. Kiedy nowe odcinki? Kim są uczestnicy? Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy już 17 września powróci na antenę MTV Polska. Tym razem uczestnicy wrócili do Mielna, gdzie legendarne imprezy rozkręcali Wojtek Gola, Stifler, Pedro czy Mała Ania. W nowym, 19. sezonie kultowego formatu, Ekipa w odświeżonym składzie zrobi wszystko, aby dorównać ich wyczynom i osiągnie prawdziwy level hard imprezowania. W premierowych odcinkach zobaczymy uczestników znanych z poprzednich edycji - Przemysław "Sequento" Skulski i Marcin "Mały" Pastuszka. U jego boku nie mogło zabraknąć najlepszego kumpla i skrzydłowego Michała "Sarny" Sarnowskiego, a także weteranów show Mileny Łaszek, Patryka Spikera, Angeliki Kramer, Aleksandry Okrzesik i Leny Majewskiej. To jednak nie koniec! Do obsady dołączyło też dwoje nowych uczestników.

Szybkie Pytania - Skolim

Warsaw Shore 19 - UCZESTNICY

Kim są uczestnicy 19. edycji Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy? W nowym sezonie zobaczymy zarówno starych, jak i nowych uczestników. Są to:

  • Przemysław "Sequento" Skulski
  • Marcin "Mały" Pastuszko
  • Michał "Sarna" Sarnowski
  • Milena Łaszek
  • Patryk Spiker
  • Angelika Kramer
  • Aleksandra Okrzesik
  • Lena Majewska
  • Ronaldo Miranda
  • Iryna "Renatka" Maltseva.

Ronaldo Miranda („Czarny Polak”) – to wschodząca gwiazda polskiego Internetu. Dużą popularność zdobył na TikToku, gdzie zgromadził już ponad 150 tysięcy obserwujących. Przebojem wdarł się też do Prime MMA. Ma 20 lat i pochodzi z Angoli, a obecnie mieszka w Warszawie. Czarnemu Polakowi nie można odmówić dystansu do siebie i otaczającej go rzeczywistości. Jak przystało na uczestnika „Warsaw Shore”, Ronaldo poza spędzaniem czasu na siłowni uwielbia też imprezy – zarówno te klubowe, jak i domówki. Widzowie mogą więc liczyć na jeszcze więcej szalonych wyczynów!

Drugą nową uczestniczką jest Iryna „Renatka” Maltseva - dumna, odważna, żądna przygód singielka. Ma 25 lat, a na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie pracuje i studiuje marketing. W imprezowaniu nie stawia sobie ograniczeń – dobrze bawi się nawet na piżama party. W wolnych chwilach gra na fortepianie, tańczy, czyta, a nawet pisze własną książkę. Ceni sobie rozwój osobisty i marzy o otworzeniu własnego salonu urody. Na imprezach nie stroni od flirtu i nawiązywania nowych znajomości. Czy tym razem to ona zostanie królową klubowego podrywu?

Sonda
Oglądasz Warsaw Shore?

Warsaw Shore 19 - nowe odcinki, kiedy w TV? [DATA, GODZINA]

Premierowe odcinki programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" już od 17 września 2023 roku w każdą niedzielę o godz. 23:00 na kanale MTV Polska.