Viki Gabor

i

Autor: AKPA Viki Gabor

Viki Gabor skończyła 15 lat. Tak zmieniła się od The Voice Kids!

2022-07-11 10:43

Viki Gabor jest nastoletnią artystką, która podobnie jak Roxie Węgiel, dorasta na naszych oczach. Niedawno gwiazda od hitu Superhero, świętowała swoje 15. urodziny. Pamiętacie ją za czasów The Voice Kids i Eurowizji Junior? Viki od tamtego czasu mocno się zmieniła, a jej metamorfoza dosyć intensywnie komentowana jest w sieci.

Viki Gabor jest jedną z popularniejszych piosenkarek młodego pokolenia w naszym kraju. To właśnie ona stawiała swoje pierwsze kroki w telewizji w muzycznym talent-show The Voice Kids. Pod koniec 2018 roku, artystka wzięła udział w przesłuchaniach w ciemno do drugiej edycji programu i swoim głosem zachwyciła jurorów. Viki zaśpiewała wtedy kawałek Katy Perry - Roar i zdobywszy uznanie wszystkich trenerów, przeszła dalej wybierając drużynę Tomsona i Barona. Nie mogło być inaczej. Wówczas 12-letnia uczestniczka The Voice Kids, dotarła do finału, zajmując drugie miejsce. Kolejnym jej sukcesem było reprezentowanie Polski na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach, którą wygrała z piosenką Superhero.

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor zaśpiewała z fanką na scenie. Jej głos zaskoczył samą artystkę!

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)

Viki Gabor - kiedyś i dziś

To jednak nie koniec sukcesów Viki Gabor. Nastolatka odkąd wygrała Eurowizję Junior, stała się topową piosenkarką w naszym kraju. Jej kawałki z premiery na premierę od razu otrzymywały miano hitów, a dodatkowo można było oglądać ją na głośnych koncertach w telewizji. Jak wiadomo, Viki jest nastolatką, która z dnia na dzień rośnie i się zmienia, dlatego w ostatnim czasie jej metamorfoza jest głośno komentowana przez internautów. Z okazji 15. urodziny gwiazdy, postanowiliśmy cofnąć się w czasie i przypomnieć Wam w galerii poniżej, jak Viki Gabor zmieniła się od The Voice Kids. Dziś ciężko oderwać od niej wzrok!