Uśmiechnij się - konkurs

i

Autor: Radio SuperNova Uśmiechnij się - konkurs

Uśmiechnij się i WYGRAJ innowacyjną szczoteczkę Oclean X Pro Digital [ZASADY KONKURSU]

2023-03-16 8:38

Idzie wiosna dlatego czas na więcej pięknych uśmiechów! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest innowacyjna szczoteczka do zębów. Dzięki nie przygotujecie się na nową porę roku, która dodaje wszystkim powera do działania. Co zrobić by wygrać? To banalnie proste!

Uśmiech to gest wyrażający różne emocje i najczęściej są to radość, szczęście, czy też zadowolenie. Uśmiechać możemy się z miłości, wzruszenia, ale także podczas śmiesznych sytuacji. Czy wiesz, że zdrowy i piękny uśmiech to niesamowita siła? Ma on wielką moc, którą nie dość że przyciąga ludzi, to jeszcze można się w nim zakochać bez opamiętania. Uśmiechnij się i wejdź do naszej gry! Nagroda jest znakomita, a jest nią innowacyjna szczoteczka Oclean X Pro Digital z inteligentnym wyświetlaczem, która w czasie rzeczywistym skanuje Twoją jamę ustną podczas mycia zębów. Co zrobić by wygrać? To banalnie proste!

Konkurs "Uśmiechnij się" z Radiem SuperNova trwa od czwartku 16 marca 2023, a na Wasze zgłoszenia czekamy do 19 marca 2023 roku do godziny 23:59. Finał konkursu nastąpi dzień później w poniedziałek 20 marca, a wyniki zostaną rozstrzygnięte w pięciu wejściach antenowych na żywo. Powodzenia!

Konkurs Uśmiechnij się z Radiem SuperNova

i

Autor: materiał prasowy Konkurs "Uśmiechnij się" z Radiem SuperNova
Dzień Kobiet na wesoło - czy panowie wiedzą co to ZALOTKA? #EwelinaPyta