Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA Dawid Kwiatkowski

Umięśniony Dawid Kwiatkowski zachwycił swoje fanki. Ciężko oderwać od niego wzrok!

2023-02-27 15:37

Program The Voice Kids powrócił na antenę TVP 2, a wraz z nim wspaniali trenerzy. Na ekranach telewizorów jak zawsze możemy oglądać chłopaków z grupy Afromental, Cleo, a także Dawida Kwiatkowskiego, który odmieniony zasiadł na czerwonym fotelu. Fanki oszalały z wrażenia i nic dziwnego, ponieważ od mięśni Dawida ciężko oderwać wzrok!

Dawid Kwiatkowski odkąd pojawił się w branży muzycznej, zachwyca wiele osób. Wszystko zaczęło się od numer Biegnijmy, który wydał mając zaledwie 17 lat. Kolejne single, płyty, teledyski, koncerty, aż w końcu Dawid zasiadł na czerwonym fotelu w The Voice Kids. Artysta jest w programie Telewizyjnej Dwójki od pierwszej edycji, która miała swoją premierę na początku 2018 roku i nie da się ukryć, że jest jednym z najbardziej lubianych trenerów muzycznego show. Młodzi uczestnicy będący w jego drużynie, spełniają swoje marzenia, ale przede wszystkim nawiązują z nim koleżeńskie relacje na lata. Warto również wiedzieć, że w historii The Voice Kids, Dawid Kwiatkowski doczekał się zwycięzcy i było to w trzeciej edycji, którą wygrał Marcin Maciejczak.

Szybkie pytania - Cleo

Odmieniony Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids

Wraz z pojawieniem się nowej, w sumie już szóstej edycji The Voice Kids, na fotelu zasiadł odmieniony Dawid Kwiatkowski! Artysta nie dość, że oczarował wszystkich swoją świeżą fryzurą, blaskiem w oku i zniewalającym uśmiechem, to jeszcze przyszpanował nienaganną sylwetką. Od jego mięśni pokrytych tatuażami ciężko oderwać wzrok! Fanki w komentarzach oszalały i nie mogą przestać zachwycać się jego atletyczną sylwetką. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie z The Voice Kids. Dawid Kwiatkowski wygląda fenomenalnie - można się zakochać! :)

ZOBACZ TAKŻE: The Voice Kids 6 - POWTÓRKI, emisja w TV i online. Kiedy i o której godzinie?

- a co to za przystojniak siedzi na fotelu?

- Dawid wracasz z podwójną siłą jak widać 😊 Rękawki wytrzymają? 😂😂😂

- jak Ty wyglądasz!!! jesteś jak wino.

- Alez ty cudownie wyglądasz..😳❤️

The Voice Kids - do której drużyny pasujesz najbardziej?

Pytanie 1 z 4
Kto jest Twoim ulubionym trenerem?