Wersow

i

Autor: AKPA

zarobki gwiazd

Tyle zarabia Wersow w minutę. Kwota mocno szokuje!

2023-08-01 13:22

Wersow spełniając swoje marzenia, zarobiła ogromną sumę pieniędzy, a jej życie jest na wysokim poziomie. Dziś może pochwalić się nie tylko wieloma zerami na koncie, ale także piękną posiadłością i drogim samochodem. Sprawdźcie ile zarabia Wersow w minutę. Będzie w szoku!

Czy Wersow jest milionerką? To mało powiedziane! Najpopularniejsza i najbardziej lubiana influencerka w Polsce, to oczywiście Weronika Sowa, znana wszystkim jako Wersow. Zaczynała od Ekipy Friza, a dziś wyznacza najnowsze trendy. Jest chodzącą reklamą wielu produktów, a na swoim koncie ma także produkty własne! Jej sklep z ubraniami cieszy się ogromną popularnością wśród fanek, a produkty których była twarzą - jak na przykład paletki cieni, znikają z półek w mgnieniu oka. Od miesiąca życie influencerki trochę się zmieniło. Wersow została mamą i teraz poświęca czas swojej córeczce Mai, ale nie zapomina o obserwatorach i co chwilę coś dla nich szykuje. Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile zarabia Wersow? Miesięcznie z samego YouTuba, Weronika jest w stanie uzyskać około 100 tysięcy złotych, ale to nie koniec!

ZOBACZ TAKŻE: Obóz z Roxie Węgiel, Cleo lub Dawidem Kwiatkowskim. Cena? Dla wielu to kosmos!

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Zarobki Wersow

Ile zarabia Wersow? Będziecie w szoku! Choć zarobki influencerki są nieregularne, potrafi miesięcznie wykręcić niezłą sumę pieniędzy, a to wszystko dzięki spełnianiu marzeń. Zarobki Weroniki zależą przede wszystkim od tego, ile wyświetleń ma dany film na jej kanale, ile ich nagra w ciągu miesiąca oraz czy będzie miała jakieś współprace reklamowe. Pewien tiktoker wziął na warsztat zarobki Wersow i wyliczył, ile influencerka zarabia w minutę, a nawet sekundę! Według niego Weronika Sowa rocznie zarabia 8 428 118 złotych miesięcznie, co daje 702 343 złotych miesięcznie. Jak wyliczył @lordkaszka, dzienne zarobki Wersow to 23 411 złotych, czyli 975 złotych na godzinę. Z jego kolejnych obliczeń wynika, że jest to 16 złotych w minutę i 27 groszy na sekundę. Zaskoczeni?

Sonda
Oglądasz filmy Wersow?