Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - UCZESTNICY. Kogo zobaczymy w 18. edycji?

i

Autor: AKPA Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - UCZESTNICY. Kogo zobaczymy w 18. edycji?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - UCZESTNICY. Kogo zobaczymy w 18. edycji?

2023-05-12 20:01

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo powróciła z nowym sezonem. Jest to już w sumie 18. edycja muzycznego show, który widzowie chętnie oglądają w telewizji Polsat. Poniżej znajdziecie nazwiska uczestników, którzy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18, poddają się wielu metamorfozom!

Spis treści

  1. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - UCZESTNICY
  2. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - JURORZY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - UCZESTNICY 18. edycji są już znani. Producenci muzycznego show odsłonili karty wcześniej i ujawniali jeszcze przed premierą pierwsze nazwiska gwiazd, które zagościły w rozrywkowym programie na antenie telewizji Polsat. Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, w którym ośmioro zawodników wciela się w znane gwiazdy muzyki - nie tylko z Polski ale i ze świata. Przechodzą specjalne metamorfozy, a następnie wystylizowani, przygotowani wokalnie i choreograficznie odtwarzają na scenie największe hity. Oceniają ich jurorzy i co najważniejsze, nikt nie odpada. Punkty przyznają jurorzy, a także uczestnicy, a zwycięzca odcinka otrzymuje czek, którego wartość przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny.

ZOBACZ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - TRANSMISJA w TV. Kiedy nowe odcinki w telewizji?

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - UCZESTNICY

Kto wystąpi w wiosennej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18? Rozwiewamy wątpliwości! Oto nazwiska gwiazd, które będą przechodzić ciekawe metamorfozy:

ZOBACZ TAKŻE: Daniel Jaroszek z Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kim jest uczestnik 18. edycji?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - JURORZY

Jurorzy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - kto oceni uczestników 18. edycji? Z programem Polsatu pożegnali się ostatnio Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski oraz Piotr Gąsowski. Jurorami nadal są Małgorzata Walewska i Robert Janowski, natomiast na miejsce Skrzyneckiej pojawi się Paweł Domagała. Co ciekawe do ekipy dołączył także Maciej Rock, jednak w roli prowadzącego. 

Sonda
Krzysztof Ibisz w "Twoja twarz brzmi znajomo" to dobry pomysł?
Listen on Spreaker.