Dorota Gardias nie miała być pogodynką! Nie uwierzysz co robiła zanim stała się sławna

i

Autor: AKPA Dorota Gardias nie miała być pogodynką! Nie uwierzysz co robiła zanim stała się sławna

Dorota Gardias nie miała być pogodynką! Nie uwierzysz co robiła zanim stała się sławna

2023-01-16 11:49

Wybrała drogę medialną, a jej twarz zna wiele osób w Polsce. Możemy oglądać ją na ekranach telewizorów, a także podziwiać w social mediach. Jednak, czy wiesz, że Dorota Gardias w młodości studiowała całkiem inny kierunek niż dziennikarstwo? Będziesz w szoku jak przeczytasz w naszym artykule, co prezenterka robiła zanim stała się sławna!

Dorota Gardias to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek, pracujących w telewizji TVN. To właśnie ona od lat zapowiada pogodę, ale także bierze udział w wielu przedsięwzięciach. Polacy mogą kojarzyć ją nie tylko z podawania warunków atmosferycznych na antenie, ale także z wielu programów rozrywkowych. Gardias brała udział w Projekt plaża, drugiej edycji Azji Express, pierwszej edycji Mask Singer, gdzie wcielała się w Różę, ale to jeszcze nie koniec. W 2009 roku dziennikarka spróbowała swoich sił na parkiecie Tańca z Gwiazdami, który zresztą wygrała. Jednak czy wiesz jak Dorota Gardias zaczynała swoją karierę w branży mediowej? Będziesz zaskoczony jak zaczęła się jej przygoda ze światem kamer i blasku fleszy!

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Gardias może zaśpiewać na Twoim weselu. Wystarczy, że spełnisz TEN warunek!

Szybkie pytania - Mateusz Ziółko

Dorota Gardias w młodości. Jak zaczęła się jej kariera w TV?

Dorota Gradias pochodzi z województwa lubelskiego i właśnie tam uczęszczała do szkoły i na studia. Prezenterka studiowała na UMCS w Lublinie pedagogikę przedszkolną oraz kierunek animatora i menedżera kultury. Co ciekawe w wolnym czasie śpiewała w zespole Quantes wraz ze swoim ojcem. Dorota Gardias startowała także w wielu konkursach piękności. W 1999 roku zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny, a rok później została wybrana najpiękniejszą studentką Lublina. Prezenterka ma także na swoim koncie tytuły: Miss Tomaszowa Lubelskiego, Miss Chmielaków, Miss Nastolatek Zamojszczyzny 1996, Miss Lata Zamojszczyzny 1998, Miss Polonia Roztocza 1999 i Miss Dziennika Wschodniego. W 199 roku Dorota Gardias spróbowała także swoich sił w wyborach Miss Polonia.

Jak w takim razie zaczęła się jej przygoda z mediami? Dorota Gardias pracę w telewizji rozpoczęła w lubelskim oddziale TVP 3. Od czerwca 2006 roku prezentuje pogodę w telewizji TVN. Jesteście zaskoczeni?

Sonda
Obserwujesz Dorotę Gardias w mediach społecznościowych?