Trenerka wokalna z Twoja Twarz Brzmi Znajomo o występie Blanki

i

Autor: Sarah Louise Bennett/EBU, materiały prasowe Trenerka wokalna z Twoja Twarz Brzmi Znajomo o występie Blanki

Trenerka wokalna z Twoja Twarz Brzmi Znajomo o występie Blanki: "całkiem fajnie i czysto śpiewanym refrenem"

2023-05-12 9:44

Drugi półfinał Eurowizji 2023 za nami. O występie Polski i Blanki wypowiedziała się trenerka wokalna gwiazd Agnieszka Hekiert, znana między innymi z pracy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co powiedziała? Będziecie zaskoczeni!

Blanka w finale Eurowizji 2023 - to wiadomość, która ucieszyła Polaków! Mimo drwin i hejtu, polska reprezentantka dała z siebie wszystko i wyśpiewała sobie wielki finał. Już w sobotę 13 maja po raz kolejny będziemy mogli oglądać ją na eurowizyjnej scenie w Liverpoolu. Co ciekawe, o występie Blanki i jej piosence Solo, wypowiedziała się trenerka wokalna gwiazd - Agnieszka Hekiert, która znana jest widzom z programu Polsatu - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

- Eurowizja to przede wszystkim show i jako taki - udało się Blance z energią i całkiem fajnie i czysto śpiewanym refrenem. Widać, że ćwiczyła od preselekcji i za to brawo! Taniec tez fajny. No a zwrotki, bridge i prechorusy nieco niestabilne jeszcze intonacyjnie. Wg mnie jednakże na jakąkolwiek wygraną za mało było finezji wokalnej, zmian melodycznych, rozpiętości i ozdobników. Śpiewając utwór oparty na okolicach kwinty ciężko będzie wygrać. Ale wiadomo - kciuki trzymam za Polskę zawsze!

Finał Eurowizji 2023 już w sobotę 13 maja. Transmisję będzie można oglądać za pośrednictwem TVP 1 i TVP Polonia od godziny 20:30. Najpierw będziemy mogli obejrzeć reportaż z 67. Konkursu Piosenki Eurowizji w Liverpoolu, a o godzinie 21:00 rozpocznie się wielki finał.

ZOBACZ TAKŻE: Najpierw hejtowali teraz uwielbiają. Awans Blanki na Eurowizji 2023 zjednoczył Polaków

Sonda
Podobał Ci się występ Blanki podczas drugiego półfinału konkursu Eurowizja 2023?
Oni też reprezentowali Polskę na Eurowizji!