Topky rozpaliły zmysły fanów. W tych strojach wyglądają oszałamiająco!

i

Autor: instagram.com/@topky_official Topky rozpaliły zmysły fanów. W tych strojach wyglądają oszałamiająco!

Topky rozpaliły zmysły fanów. W tych strojach wyglądają oszałamiająco!

2022-11-21 13:46

Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz z grupy Topky sprawiły, że fani oszaleli na ich punkcie! Mowa tu nie tylko o piosenkach i teledyskach, które tworzą, ale także o najnowszym zdjęciu na którym wyglądają jak prawdziwe petardy. Ciężko oderwać od nich wzrok!

Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz tworzą zgrany duet Topky. Wokalistki kojarzone były wcześniej z formacją Top Girls, jednak zdecydowały się na przełom w swojej karierze i od września 2021 roku w duecie koncertują po Polsce i nagrywają nowości. Dziewczyny do tej pory wydały wiele wspólnych kawałków, cover Daddy Cool z Miłym Panem w polskiej wesji tylko dla Radia SuperNova, a także podjęły współpracę z innymi wokalistami disco polo. Niesamowitym hitem okazał sie numer Jeden Taniec Jedna Noc z Defisem i MiłymPanem, a także Dawaj mi Pyska, który powstał z Łobuzami.

AngelikaPaula w sobotni wieczór 19 listopada, pojawiły się na scenie głośnego wydarzenia, jakim był Łódź Disco Fest 2022 w temtejszej Atlas Arenie. Dziewczyny nie były jedynie, ponieważ na koncercie wystąpił też Classic, Mig, Zenek Martyniuk, Masters i inni, jednak mimo wszystko to one przykuły największą uwagę. Powód? Ich zjawiskowe kreacje!

Łobuzy i Topky w radiu SuperNova

Topky w seksownych krecjach na koncercie

Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz najnowszym zdjęciem na Instagramie swojego zespołu Topky, sprawiły że ich fani zbierają szczęki z podłogi. Wszystko przez ich czarne kreacje w których wyglądają jak prawdziwe hotówy! Angelika ubrana jest w lateksowe spodnie i bluzkę, która pokazuje jej płaski brzuch, natomiast Paula Karpowicz ma na sobie obcisły kombinezon. Blond włosa wokalistka specjalnymi wcięciami z siatki podkreśliła swoją figurę, a buty na szpilce dodały jej pazura. Topky wyglądają przepięknie!

ZOBACZ TAKŻE: Angelika i Paula z grupy Topky po godzinach zajmują się czymś innym. Nie zgadniesz gdzie pracują!

- Hotówy ???

- Ale jesteście piękne!!??

- Pauuuulaaaa ? Ta kreacja chyba była stworzona z myślą o Tobie ❤️ ?

- Petarda ? Pięknie wyglądacie?❤️?❤️?❤️?

- ? dla zabójczych piękności.Na wasze wdzięki nie sposób pozostać obojętnym

Sprawdź, czy disco polo masz w małym paluszku

Pytanie 1 z 12
Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem. Gwiazdy chyba twym oczom oddały cały...