DISCO POLO

Najpiękniejsze piosenkarki z branży disco polo. Ciężko oderwać od nich wzrok!

2023-07-18 12:10

Ciężko oderwać od nich wzrok! Mowa oczywiście o najpiękniejszych piosenkarkach z branży disco polo, które dają czadu na scenie, a w dodatku zawsze fenomenalnie wyglądają. Kajra, Agnieszka Drewnicka z Exaited, a także Małgorzata Główka, to one czarują swoim urokiem. Kto jeszcze należy do grona najpiękniejszych artystek? Tylko uwaga - można się zakochać!

Na ich widok wzdycha każdy! Nie dość, że są utalentowane muzycznie to jeszcze do tego olśniewająco wyglądają. Błysk w oku, śnieżnobiały uśmiech, długie nogi, a w dodatku stylizacje dzięki którym wyglądają jeszcze bardziej kobieco. Mowa oczywiście o najpiękniejszych piosenkarkach z branży disco polo od których ciężko oderwać wzrok, gdy występują na scenie. Wśród nich nie mogło zabraknąć Kajry - żony Sławomira z którym śpiewa, Agnieszki Drewnickiej z Exaited, a także Małgorzaty Główki z formacji Camasutra. To jednak nie koniec! Piękności z branży disco polo jest znacznie więcej. Kto jeszcze należy do tego grona?

Kajra - Czego sobie nie odmawia? (Szybkie Pytania)

Najpiękniejsze piosenkarki disco polo

Kto należy do grona najpiękniejszych piosenkarek disco polo w Polsce? Artystki od których ciężko oderwać wzrok, znajdziecie w naszej galerii na górze tego artykułu. Uwaga - można się zakochać!