Topky i Ronnie Ferrari

i

Autor: materiały prasowe Topky i Ronnie Ferrari

NOWOŚCI MUZYCZNE

Topky i Ronnie Ferrari połączyli siły. Numer "Zatańcz ze mną" będzie wakacyjnym hitem?

2023-06-30 9:13

Nikt nie pytał, każdy potrzebował! Najpiękniejsze piosenkarki z branży disco polo - Topky połączyły siły z twórcą hitu "Ona by tak chciała". Wyszedł z tego letni numer "Zatańcz ze mną", który ma szansę stać się wakacyjnym hitem. Piosence towarzyszy także kolorowy teledysk. Zobaczcie sami!

Topky to jeden z najprężniej rozwijających się zespołów disco polowych ostatnich lat. Dziewczyny podbijają polską scenę muzyczną, zaliczając sukces za sukcesem. Topky to zespół, który nie boi się eksperymentować i łączyć różne style muzyczne, a ich piosenki są pełne energii i pozytywnych emocji. Ronnie Ferrari to muzyk, wokalista oraz kompozytor muzyki współczesnej, który tworzy pełne aranżacje z wykorzystaniem syntez stworzonych przez niego samego . Twórca takich hitów jak "Ona by tak chciała", "Origami" czy "Szubienica" połączył siły z Angeliką Żmijewską i Paulą Karpowicz i wyszedł z tego wpadający w ucho od pierwszych sekund wakacyjny numer!

Łobuzy i Topky w radiu SuperNova

Topky & Ronnie Ferrari - Zatańcz ze mną

Nikt nie pytał, każdy potrzebował! "Zatańcz ze mną" jest efektem współpracy Pauli Karpowicz i Angeliki Żmijewskiej z zespołu Topky oraz Ronniego Ferrariego, znanego z niepowtarzalnego stylu. To połączenie może okazać się strzałem w dziesiątkę i podbić listy przebojów. Historia piosenki jest dość zaskakująca, ponieważ było to jedno z muzycznych marzeń Pauli, która oznaczyła Ronniego Ferrari w swoich social mediach, gdy fani zadali pytanie z kim marzy jej się nagrać piosenkę. Na odzew nie trzeba było długo czekać, gdyż Hubert od razu wyraził chęć współpracy z dziewczynami i w taki o to sposób stworzyli lekką, taneczną i super wakacyjną propozycję. 

"Zatańcz ze mną" to idealny kawałek na imprezy, klubowe wieczory czy letnie spotkania ze znajomymi. Singiel jest pełen pozytywnej i przyjemnej energii, a wkalistki zapowiadają, że będzie to wspaniała uczta dla oczu i uszu fanów. Przekonajcie się sami!