Magdalena Narożna chwali się przemianą sylwetki. Tyle trwała jej metamorfoza

i

Autor: AKPA, screen z IG/@madzia_pim Magdalena Narożna chwali się przemianą sylwetki. Tyle trwała jej metamorfoza

Magdalena Narożna chwali się przemianą sylwetki. Tyle trwała jej metamorfoza

2023-06-20 8:19

Metamorfoza liderki Piękni i młodzi jest głośno komentowana w sieci. Wszystko dlatego, że piorunujący efekt widoczny jest od razu i ciężko przestać się zachwycać. Ile kg zrzuciła Magdalena Narożna? Jak wyglądała praca nad sylwetką poza ćwiczeniami? Gwiazda disco polo ujawniła całą prawdę!

Metamorfoza Magdaleny Narożnej jest głośno komentowana w mediach i nie ma co się dziwić. Liderka grupy Piękni i młodzi wygląda dziś jak prawdziwa fitnessiara, a wiele osób uważa że w całej swojej karierze, nie miała tak zgrabnej sylwetki jak teraz. Od jakiegoś czasu Magdalena Narożna zaczęła być bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam chwaliła się nie tylko karierą muzyczną, ale przede wszystkim swoimi treningami i przemianami, które postępowały krok po kroku. Praca nad sylwetką była widoczna nie tylko po brzuchu i szczupłych nogach, ale także na buzi piosenkarki. Teraz Magdalena Narożna postanowiła dać wszystkim przykład i pokazała swoją sylwetkę przed i po przemianie. Efekt robi ogromne wrażenie - w końcu gwiazda schudła aż 7 kilogramów. Ile czasu zajęła jej metamorfoza?

ZOBACZ TAKŻE: Skolim nie zwalnia tempa i prezentuje gorącą nowość. Twoja Siostra hitem?!

Polacy grają w Kamień, Papier, Nożyce - EwelinaPyta

Magdalena Narożna - przed i po metamorfozie

Od dłuższego czasu metamorfoza Magdaleny Narożnej jest głośno komentowana w sieci. Wszystko dlatego, że gwiazda disco polo była znana raczej z kobiecej sylwetki niż z umięśnionego brzucha. Teraz wszystko się zmieniło i dziś liderka Pięknych i młodych chwali się wszystkim wysmukloną sylwetką, płaskim brzuchem i widocznymi mięśniami. W związku z tym w końcu przyszła pora na małe podsumowanie! Magdalena Narożna opublikowała na swoim Instagramie przemianę jaką przeszła w ostatnim czasie. Na zdjęciach widzimy dwie Magdy - przed metamorfozą i po zrzuceniu 7 kilogramów. Jaki jest sekret jej przemiany? Okazuje się, że Magdalena Narożna nie tylko wyciskała siódme poty na siłowni, ale podeszła do tematu z głową. Jak napisała w poście na Instagramie:

- Zdrowe podejście do życia … nie koniecznie tylko i wyłącznie wyrzeczenia ! Naucz się żyć w zgodzie ze swoim organizmem : nawadniaj się , staraj się jeść jak najmniej przetworzone i zdrowe produkty , regularność , sen i w moim przypadku przede wszystkim aktywność fizyczna . Pamiętajcie każdy z nas jest inny ! Zacznij od małych kroków ! Głodzenie się i doprowadzanie siebie samego do wręcz chorego stosunku do jedzenia nie jest rozwiązaniem ! Zacznij od zrobienia badań , sprawdź czy z Twoim organizmem jest wszystko Ok ✊ i przede wszystkim bądź konsekwentny ! Bez pracy nie ma kołaczy 🙂 znajdź zapał i motywacje sam w sobie ! Wierze w Ciebie 🙌 

Motywacyjny post gwiazdy disco polo mocno spodobał się jej odbiorcom. W komentarzach zachwalają jej sylwetkę i przemianę jaką przeszła. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia przed i po metamorfozie. Ten glow up robi wrażenie!

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna kusi odważnymi zdjęciami. Koronkowe body podkreśliły jej kształty

Listen on Spreaker.