Margaret

i

Autor: AKPA

KONCERTY W TV

Top of the Top Sopot Festival 2023 - PROGRAM. Kto wystąpi? HARMONOGRAM koncertów 21-24 sierpnia

2023-08-24 16:24

Na tegorocznym Festiwalu w Sopocie odbędzie się prestiżowy konkurs "Bursztynowy Słowik" i wiele koncertów. Widzowie zobaczą na scenie między innymi Margaret, Agnieszkę Chylińską, Krzysztofa Zalewskiego, Cleo, Blue Cafe, Ralpha Kaminskiego i nie tylko! Sprawdź dokładny harmonogram koncertów na Top of the Top Sopot Festival 2023. Tego nie można przegapić!

Harmonogram Festiwalu w Sopocie ciekawi wiele osób. Kto i kiedy wystąpi na Top of the Top Sopot Festival 2023? Pełna lista gwiazd jest już znana! Czterodniowe święto muzyki, wielu artystów i wspaniali prowadzący. To wszystko odbędzie się w sopockiej Operze Leśnej w dniach 21-24 sierpnia. Przez cztery dni publiczność zgromadzona pod sceną, jak i przed telewizorami,będzie bawić się w rytm najbardziej topowych kawałków polskich wykonawców. Nie można zapomnieć także o prestiżowym konkursie, jakim jest Bursztynowy Słowik - czyli najbardziej prestiżowa statuetka polskiego przemysłu muzycznego.

ZOBACZ TAKŻE: Top Of The Top Sopot Festival 2023 - PROWADZĄCY. Oni poprowadzą koncerty!

Oskar Cyms - Mój tata się rozpłakał… (SuperStar)

Top of the Top Sopot Festival 2023 - PROGRAM

Top of the Top Festival 2023 potrwa aż cztery dni od 21 do 24 sierpnia. Oprócz koncertów, odbędzie się także konkurs Bursztynowy Słowik. Poniżej znajdziesz dokładny harmonogram Top of the Top Sopot Festival 2023, a także informacje kto kiedy wystąpi.

Top of the Top Sopot Festival - dzień pierwszy 21.08

Pierwszego dnia Festiwalu w Sopocie wystąpią:

Top of the Top Sopot Festival - dzień drugi 22.08

Drugiego dnia Festiwalu wystąpią:

Drugiego dnia w Sopocie odbędzie się także konkurs "Bursztynowy Słowik" o którego powalczą: Effy, Daria ze Śląska, Aden Foyer, Bovska, Kwiat Jabłoni, Paula Roma oraz Rubens.

Top of the Top Sopot Festival - dzień trzeci 23.08

Trzeciego dnia na Festiwalu w Sopocie wystąpią:

Top of the Top Sopot Festival - dzień czwarty 24.08

Czwartego i zarazem ostatniego dnia Festiwalu w Sopocie wystąpią:

Sonda
Top of the Top Sopot Festival: będziesz oglądać?